To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Velká Británie vs. Brazílie 0-2

Daniel Sturridge a Ryan Bertrand začali přátelské utkání Velké Británie s Brazílií v základní sestavě, ale na konci zápasu rozhodně nebyli těmi šťastnějšími. Brazilci v Middlesbrough Brity přehráli v poměru 2:0.

Pro Daniela Sturridge, který se v týmu připojil teprve v pondělí, se jednalo o důležitý fyzický test. Trenér Velké Británie Stuart Pearce si potřeboval ověřit, zda je Danny po prodělání virové meningitidy v naprostém pořádku a zda bude týmu na OH prospěšný.

Jak Sturridge, tak Bertrand začali utkání v základní sestavě. Mladý Ryan bertrand však na pozici, která mu není až tak vlastní - hrál pravého beka. Tým Velké Británie ale už o poločase prohrával 2:0, když se za Kanárky trefil Sandro a poté z penalty i Neymar.

Sturridge se během prvního poločasu dostal do jedné střelecké příležitosti, ze které však netrefil bránu. O přestávce se Stuart Pearce rozhodl udělat několik změn, a tak Sturridge ani Bertrand do druhé půle už nenastoupili.

Celkem Pearce provedl 4 změny v sestavě a dvěma ze čtyř střídajících hráčů byli i bývali hráči Chelsea Scott Sinclair a Jack Cork. V druhém poločase se už nepřihodilo nic, co by výsledek zápasu nějak zdramatizovalo nebo pozměnilo. Konečné skóre tak zůstalo stejné, jako po prvním poločase, 2:0 pro Brazílii.

Velká Británie se na Olympijských hrách představí poprvé 26. července v Manchesteru, kde změří síly se Senegalem.


12:27:15 - 21.07.12 - Petric32 - Reprezentace - 2783x