To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Oscar se rozhodne až po OH

20letý brazilský reprezentant potvrdil, že v Londýně podstoupil lékařskou prohlídku, ale kam povedou jeho další kroky se chce rozhodnout až po skončení Olympijských her.


Oscar je s příchodem na Stamford Bridge spojován po většinu přestupového období  a vynořily se spekulace, že po příletu brazilské reprezentace do Londýna podstoupil Oscar v Chelsea lékařskou prohlídku. Po vítězství Brazílie 2:0 nad výběrem Velké Británie Oscar tyto spekulace potvrdil, ale zároveň vyvrátil, že by s Chelsea již podepsal smlouvu.

"Pouze jsem se sešel s doktory, nic víc," vysvětlil Oscar. "Doposud jsem nepodepsal žádnou smlouvu a s rozhodnutím o mé budoucnosti počkám až do skončení olympijských her. Všichni Brazilci mají tento sen. Mým snem, je hrát v Evropě a v Premier League," pokračoval.

Oscar, který původně hlásil, že chce zůstat v Internacionalu, věří, že na turnaji svými výkony zaujme britské fanoušky. "Je to jako sen, zúčastnit se Olympiády. Je to důležitý milník v mé kariéře a doufám, že si odvezeme zlaté medaile," řekl Oscar, který byl s výsledkem přátelského utkání s Brity spokojený.

"Je to dobrý výsledek, ale musíme se během turnaje ještě zlepšit, abychom mohli myslet na finále. Užívám si to, necítím na sebe tlak. Soustředím se na Olympiádu, ale chci také britským fanouškům ukázat, že zde můžu podávat dobré výkony," zakončil.


11:22:00 - 21.07.12 - Zzepa - Přestupy - 1664x