To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Situace okolo Oscara a Maloudy

Roberto Di Matteo poskytl v Americe rozhovor, podle nějž nechce být vtažen do spekulací okolo Oscara a také promluvil ohledně možného Maloudova přesunu do Brazílie.


Podle brazilského tisku se Chelsea již měla dohodnout ohledně částky, za kterou Oscar na Stamford Bridge přestoupí, ale Roberto Di Matteo tyto spekulace nechce potvrdit, přestože byl Oscar údajně uvolněn z brazilského olympijského výběru po příletu na Heathrow, aby podstoupil závěrečnou lékařskou prohlídku a přestup mohl být dokončen.

Můžu vám povědět, že Oscar není hráč Chelsea, takže je těžké mluvit o někom, kdo nám nepatří,“ řekl Di Matteo stroze reportérům. „Vím, že zde kolují spekulace ohledně toho, že se Chelsea o tohoto hráče zajímá a až budu mít co zveřejnit, udělám to. Jediné co nyní řeknu je, že je to velmi talentovaný mladý záložník,“ pokračoval manažer Chelsea.

V USA se k týmu také připojil Florent Malouda, přestože se množí spekulace ohledně jeho odchodu. Vážný zájem o francouzského levonohého hráče má brazilský Santos, který měl s Maloudou již jednat, ale nedohodl se na platových podmínkách.

Hráči se nám pomalu vracejí, Malouda se vrátil v pondělí a čekáme, až se k nám připojí i ostatní hráči. Stále jsem neměl šanci s Florentem mluvit, takže si s ním musím nejdříve promluvit, abych zjistil, jaké má záměry a pak uvidíme, co bude nejlepší pro něj i pro klub,“ pokračoval Di Matteo, který si současnou sestavu týmu nemůže vynachválit.

V tuto chvíli jsem s týmem velmi spokojený. Máme dobrý tým, velmi dobrý a k dispozici jsou nám již i noví hráči. Naším záměrem je začlenit je do týmu, který byl v loňské sezóně tak úspěšný,“ zakončil.


09:14:59 - 18.07.12 - Zzepa - Mužstvo - 3271x