To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea se i nadále zajímá o Oscara

Brazilský klub Internacional požaduje, aby částka, za kterou by Oscar případně přestoupil, byla nejvyšší v historii Brazílie.


O Oscara vážně usiluje Tottenham s Chelsea a klub ze Stamford Bridge má údajně v tomto souboji navrch. Nyní navíc ředitel Internacionalu Giovanni Luigi prohlásil, že Oscarovým přestupem chce pokořit brazilský rekord, což ještě více snížilo šance Tottenhamu.

"Chci, aby Oscarův přestup byl největším přestupem v historii brazilského fotbalu," prohlásil Luigi. "A nabídka Chelsea od toho není daleko." dodal.

Na druhou stranu ale Giovanni Luigi přiznává, že by neměli problém s tím, kdyby Oscar zůstal v Internacionalu, stejně jako to loni dopadlo s Leandrem Damiaoem.

"Loni podal Tottenham za Damiaa dvě nabídky. I přes to u nás zůstal a byl jedním z nejdůležitějších hráčů. V Copa Libertadores byl naším nejlepším střelcem a prosadil se i do reprezentace. Oscarova situace je podobná. Jsem součástí vedení, které vždy mělo možnost nahradit hráče, kteří odešli. Pokud za Oscara dostaneme nabídku, která splní naše požadavky, budeme vyjednávat. Musí ale nabídnout částku, která by znamenala pro Internacional velký zdroj financí," řekl Luigi.


16:53:34 - 16.07.12 - Zzepa - Přestupy - 2066x