To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Marko Marin exkluzivně pro ChelseaTV

Marko Marin, posila z bundesligového Werderu Brémy, nyní tráví své první dny s novými spoluhráči a také poskytl první rozhovor pro klubový kanál ChelseaTV.

23letý ofenzivní záložník se už stihl seznámit s některými spoluhráči, kteří nejsou na svých dovolených a tento týden začali trénovat s týmem, a také prozradil, že už se seznámil i s prostředím Cobhamu.

„Jsem zde už tři týdny a myslím si, že z těch, kdo tady momentálně jsou, už všechny znám. Cítím se dobře a jsem rád, že jsem mohl hned začít trénovat s týmem. Bylo to prvně, co jsme společně trénovali s míčem. Odvedli jsme hodně práce a s vysokou intenzitou. Nyní začínáme s dvoufázovými denními tréninky,“ řekl Marin.

Marin sice reprezentuje Německo a má tamní občanství, ale jeho kořeny sahají až do Srbska. I proto je mu jeden z hráčů Chelsea bližší, než zbytek. Samozřejmě se jedná o Branislava Ivanoviće. Ten mu pomáhal s usazováním se v novém prostředí Anglie.

Marin získal doporučující informace o klubu od Claudia Pizzara, který v Chelsea dříve působil a byl také Marinovým spoluhráčem ve Werderu. Peruánec se dnes připojil k našemu mnichovskému finalistovi Bayernu Mnichov.

„Claudio mi o klubu říkal jen samé dobré věci,“ potvrdil Marin. „Ptal jsem se ho, jaké to tu je a přitom jsem se dozvěděl, že stále vlastní dům v Cobhamu. Když tady byl, mnoho nehrál, ale přesto mi řekl, že se mu tu líbilo. Myslí si, že si to užiju a také si to tu oblíbím.“

Na závěr prvního rozhovoru Marin také popsal své přednosti a snažil se vystihnout, jakým je typem hráče. „Myslím si, že jsem ofenzivní hráč, spíše křídelník, takže doufám, že si připíšu hodně asistencí útočníkům, kteří budou střílet hodně gólů a společně tak pomůžeme klubu k úspěchům. Když hrajete za tým, jakým je Chelsea, samozřejmě chcete vyhrávat trofeje, jako tomu bylo loni v Lize mistrů a FA Cupu. Podle mého názoru je Premier League nejlepší ligou na světě a vyhrát ji, je mým cílem.“


22:35:58 - 06.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 3172x