To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Zpět do tréninkového rytmu!

Dnešní dopoledne znamenalo pro většinu hráčů Chelsea konec laškování, opalování či jiného trávení svého volného času na dovolených a návrat do reality fotbalu. Evropští šampioni se vracejí do práce k přípravě na novou sezonu.

Před 10. hodinou ranní už Roberto Di Matteo se svým trenérským týmem čekal na skupinu 25 hráčů tvořenou zástupci rezervy, hráči vracejícími se z hostování, novými posilami či těmi, kteří nebyli povoláni do reprezentací svých zemí pro EURO.

Kromě hráčů z EURA chyběl také David Luiz připravující se s Brazílií na nadcházející se Olympiádu. Ryan Bertrand a Oriol Romeu, kteří taktéž pocestují na Olympiádu (i když španělský oficiální 18členný výběr bude znám až před samotnými hrami), byli na tréninku přítomni. Oba se připojí ke svým reprezentačním týmům koncem týdne.

O stavu Daniela Sturridge jsme Vás informovali v předcházejícím článku. Samozřejmě na tréninku chyběl. Frank Lampard a Gary Cahill, kteří na EURO neodcestovali vinou zranění těsně před šampionátem, se na hřiště vrátí příští týden.


Naše dosavadní posily Eden Hazard, Marko Marin i už dříve zakoupený, ale až nyní z hostování se navrátivší Kevin De Bruyne podstoupili první trénink v klubu vyznávající modré barvy.

Na začátku celého tréninku jako vždy proběhlo rozcvičení, zahřání svalů na provozní fotbalovou teplotu, nějaké to bago a další průpravy. Krátce poté následovala střelba na branku, kde si výraznější pozornost vydobyl ostrými střílející nejlepší mládežnický hráč roku uplynulé sezony Lucas Piazon.


Při následném zápasu na sebe upozornili také Sam Hutchinson, nominovaný na brzy začínající OH, George Saville a v brance úřadující Jamal Blackman. Mezi těmi, kteří něčím nadchli, byl i Paulo Ferreira, který byl na tréninku nejdéle sloužícím hráčem v barvách Chelsea, nebo Yossi Benayoun, který se vrátil z hostování v Arsenalu.

Po tomto tréninku hráči podstoupili lékařské prohlídky a kontroly, vyzkoušeli nové sady tréninkového oblečení pro nadcházející sezonu a odpoledne se již opět vrátili na hřiště v Cobhamu, aby započali druhou část dvoufázového tréninku.


20:54:57 - 05.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 3574x