To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Citizens chtějí přivést zpět Daniela Sturridge

Roberto Mancini má zájem přivést Daniela Sturridge zpět do rodného klubu. Chelsea se nemůže se Sturridgem dohodnout na nové smlouvě a Manchester City toho chce využít.


Manažer Citizens je ochotný za Sturridge vysázet na stůl 10 milionů Liber. Daniel byl v minulosti hvězdou juniorského týmu Manchesteru City a na Stamford Bridge zamířil v roce 2009. City při jeho odchodu dosáhli klauzule, která jim umožní Sturridge odkoupit od 15 procent levněji, než ostatní týmy a proto se hovoří o částce, která o moc nepřesáhne 10 milionů Liber.

Sturridge, který se nedostal do konečné nominace anglické reprezentace pro Euro, je nyní společně s obránce Citizens Micahem Richardsem na dovolené v Karibiku. 22letý útočník Chelsea již dříve oznámil, že je v Chelsea nespokojený, protože nenastupuje na svém oblíbeném postu středního útočníka, ale na křídle. Fakt, že v závěru sezóny figuroval jen zřídkakdy v základní sestavě, jeho nespokojenost jen umocňuje. Také proto se obě strany nedokážou domluvit na prodloužení Danielovy smlouvy.

Sturridge v Chelsea momentálně pobírá plat 65 tisíc Liber týdně, což by pro Manchester City neměl být problém. Robreto Mancini v minulosti projevil nespokojenost, že Sturridge opustil Manchester City těsně před tím, než se ujal manažerské taktovky. Chelsea navíc stále jedná o příchodu Hulka, a pokud by jednání byla úspěšná, pro Sturridge by bylo mnohem těžší se v Chelsea prosadit. Jenže v Manchesteru City je konkurence minimálně na stejné úrovni.

Daniel se reportérům zpovídal z toho, jak se cítí, když si nezahrál ani v jednom ze dvou velkých finále sezóny.

Bolí to, ale možná je to převlečené požehnání. Bude mne to hnát kupředu, aby byl mnohem lepší. Bude mne to hnát za dalším úspěchem a třeba se díky tomu stanu lepším fotbalistou. Jsem znepokojený, ale ne moc. Vítězství v Lize mistrů je největším úspěchem pro kterýkoli klub a já jsem jednoduše šťastný, že jsem byl u toho, když Chelsea psala svou historii. Vítězství v Lize mistrů je zlatým hřebem mém kariéry,“ řekl Daniel Sturridge.


10:54:51 - 07.06.12 - Zzepa - Mužstvo - 3502x