To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Drogba chce zůstat

Útočník z Pobřeží slonoviny je nyní opět ve skvělé formě, ale jeho budoucnost v Chelsea je nejistá, protože smlouva 34letému zabijákovi vyprší již toto léto.


Podle hráčova agenta chce Drogba v Chelsea pokračovat i v příští sezóně a nikdy nechce obléci dres jiného týmu z Premier League. Drogbovi v létě vyprší smlouva a obě strany se doposud nedokázaly dohodnout na jejím prodloužení, což vede k spekulacím, které kluby by se Didiera mohly zajímat. Často padá jméno čínského klubu Shanghai Shenua, kde zastává roli hráče-manažera bývalý hráč Chelsea, Nicolas Anelka.

To, co Didier nyní předvádí, by mohlo klub vést k tomu, aby si znovu promyslel, zda Drogbovi nenabídne novou smlouvu. Didier miluje Chelsea, chce zde zůstat, ale pokud to nepůjde, odejde. Máme mnoho nabídek,“ řekl Drogbův agent.

Poté, co v listopadu reprezentant Pobřeží slonoviny odmítl podepsat pod André Villasem-Boasem novou jednoletou smlouvu, se vynořilo mnoho klubů včetně celků z Premier League, které by rády Drogbu získaly do svých služeb, ale Didierův agent věří, že jeho svěřenec nikdy do jiného anglického celku nepřestoupí.

Jedna věc je jistá. Pokud Didier zůstane v Anglii, bude hrát za Chelsea a nikoho jiného,“ dodal.


17:46:16 - 20.04.12 - Zzepa - Mužstvo - 3413x