To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech: Můžeme být hrdí

Petr Čech byl po zápase nadšený z čistého konta, ale před odvetou na Nou Campu zůstává nohama pevně na zemi.


Petr Čech si myslí, že Chelsea může být po výhře 1:0 nad Barcelonou na sebe hrdá, na druhou stranu ale přiznává, v některých chvílích měl jeho tým velké štěstí. Čech několikrát udržel svou Chelsea nad vodou, ale k čistému kontu mu výrazně pomohli i spoluhráči, pro které utkání určitě nebylo jednoduché odehrát zápas, ve kterém si míče moc neužili.

Můžeme být hrdí na to, co jsme dnes dokázali,“ řekl Čech pro Sky Sports. „Prokázali jsme velkou kvalitu, každý z hráčů dal do zápasu 100%. Nejsme zvyklí odehrát 90 minut bez míče. Je velmi obtížné zůstat v takových zápasech soustředění. Byli jsme skvělí na každém kousku hřiště, poctivě bránili a zajišťovali se. Měli jsme trochu štěstí, ale všichni dělali to, co jim bylo před utkáním řečeno,“ pokračovala brankářská jednička Blues, která stála v bráně i ve velice kontroverzním utkání z roku 2009, kdy se Chelsea neúspěšně pokoušela dostat do finále.

Uvidíme, jak to dopadne. Minule jsme na Nou Campu udrželi čisté konto a pak jsme doma remizovali 1:1 a vypadli jsme. Nyní gól venku nevstřelili. Není lehké říci, že výhra 1:0 nad Barcelonou je výhoda. Oni jsou výjimeční, vždy si dokážou něco vytvořit,“ řekl Čech, zůstávajíc soustředěný na úterní odvetu.


16:44:26 - 19.04.12 - Zzepa - Mužstvo - 3437x