To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Luiz: Tato sezóna je těžká

David Luiz se nechce trápit tím, že se Chelsea v posledních týdnech nedařilo a je rozhodnutý soustředit se jen na přítomnost.


Luiz svou střelou z druhé minuty 2. poločasu načal skóre a celkově podával v celém průběhu utkání výborný výkon, čímž si zasloužil potlesk náročného publika.

Byl to skvělý moment pro celý tým, ne jen pro mne, protože jsem dal gól, ale pro tým, který si to zasloužil,“ okomentoval svou branku 24letý Brazilec. „Je to složité, protože jsme velkoklub a velkokluby musí vyhrávat. Nyní máme před sebou dva víceméně finálové zápasy, v FA Cupu a v Lize mistrů proti Neapoli a já stoprocentně věřím, že pokud je odehrajeme tak jako jsme hráli proti Boltonu, vyhrajeme.“ pokračoval.

Před utkáním jsem vždy neklidný, protože fotbal miluji a když už utkání končí, chci hrát ještě jednou. Ale možná jsme zneklidnění proto, že těžce neseme, když se týmu nedaří a chceme dát pozitivní odpověď jak sobě, tak i fanoušků. V tuto chvíli to je pozitivní, ne negativní.“

„Všechny týmy mají problémy, když je Chelsea první a některý z top týmů je sedmý, dostane se pod palbu kritiky. To je práce médií, ale už není nikdo, kdo by měl na práci kritizovat média. Věřím André Villas-Boasovi i ostatním hráčům. Tato sezóna je těžká, ale je důležité soustředit se na současnost a ne se trápit minulostí, nebo budoucností,“ zakončil David Luiz.


19:50:15 - 29.02.12 - Zzepa - Mužstvo - 3575x