To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

McEachran na hostování do Swansea

Talentovaný středopolař odchází na hostování do Swansea, které vyprší na konci sezóny. Jeho hlavním cílem je pravidelně nastupovat a vrátit se Chelsea silnější.


O Joshově odchodu se rozhodlo v úterý a 18letý rodák z Oxfordu bude ve velšském klubu hrát pod Brendanem Rodgersem, se kterým se zná z dob, kdy Rodgers vedl juniorský tým Chelsea. Pro Joshe je hostování ve Swansea možnost nastupovat častěji než tomu doposud bylo na Stamford Bridge a sám Josh neskrývá zájem nastoupit do co možná nejvíce utkání a do Chelsea se vrátit jako lepší a vyzrálejší hráč.

V letošní sezóně ještě odehrají 18 utkání včetně FA Cupu, takže 17 ligových zápasů a jeden pohárový. Chci nastoupit co do možná nejvíce zápasů, z toho několikrát, pokud ne do všech v základní sestavě a vrátit se silnější. Je mi 18 let a potřebuji hrát pravidelně každý týden a v týmu jako je Swansea, by to bylo dobré pro můj fotbalový rozvoj,“ myslí si Josh McEachran.

O McEachrana se zajímalo široké spektrum klubů, ale pro Joshe byl nejspíše rozhodující jeho dobrý vztah s manažerem Swans a mladý Angličan si zvolil Wales za své přechodné bydliště.

Bylo mi jen 12 nebo 13 let když byl Brendan manažerem juniorského týmu Chelsea, ale jsme dobří přátelé s jeho synem Antonem. Když jsem byl mladší, často jsem chodil k nim domů. Bude fajn hrát pod Brendanem a navíc Swansea hraje pěkný fotbal, takže se již hodně těším,“ zakončil.


07:46:19 - 19.01.12 - Zzepa - Přestupy - 3537x