To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Essien se vrátí do 2-3 týdnů

Michael Essien, který skoro půl roku strávil mimo zelené pažity z důvodu komplikovaného zranění kolene, se již brzy vrátí mezi své spoluhráče.

André Villas-Boas očekává, že by si měl svůj první zápas po dlouhé přestávce zahrát v polovině ledna.

Ghanský reprezentant v této sezoně neodehrál ani jediný zápas, protože si hned v prvním týdnu předsezonní přípravy zranil své koleno, které je na zranění dlouhodobě citlivé.

Nyní se ale již Essien blíží k plnému zotavení a Villas-Boas tak tvrdí, že se může vrátit k prvo-týmovému fotbalu již do dvou týdnů.

„Myslím, že v půlce ledna. V tu dobu začne dělat vše společně s ostatními spoluhráči a o týden později, jestliže již nabere formu, kterou potřebujeme, by již neměl mít žádné speciální zacházení,"
prohlásil AVB na tiskovce.

„Mohlo by to dokonce zabrat i méně času, pokud se vše bude dařit na výbornou, a tak by již možná mohl hrát první zápas za dva týdny."

I přes pokrok ghanského záložníka se Villas-Boas nechal slyšet, že následující dva zápasy proti Aston Ville a proti Wolverhamptonu jsou moc brzy na to, aby do nich Essien zasáhl. Stejně tak si proti Ville a Wolves nezahrají Mikel s Ivanovićem, kteří taktéž absentují z důvodu zranění.

„Myslím, že Ivanovićovi a Obimu se daří lépe a lépe, ale stále budou mimo nominaci pro následující dvě utkání, tak jako Essien."

16:00:00 - 30.12.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 2835x