To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Chelsea 1:1 Fulham

V dalším utkání, kde se utkaly dva londýnské celky, se body dělily. Ač si všichni fandové Chelsea nepřipouštěli nic jiného než povinné tři body, realita byla diametrálně odlišná.

Chelsea FC 1:1 Fulham

Branky: 47. Mata - 55. Dempsey
ŽK: 68. Bosingwa - 7. Dempsey
Držení míče: 53% - 46%
Střely celkem: 22 - 8
Střely na branku: 12 - 5
Rohové kopy: 9 - 3
Ofsajdy: 1 - 0
Fauly: 10 - 12
Diváci:
41 548
Rozhodčí:
Keith Friend

Sestavy:
Chelsea (4-3-3):
Čech - Bosingwa (80. Ferreira), Luiz, Terry, Cole - Romeu, Lampard (61. Malouda), Meireles - Mata, Torres, Sturridge (70. Drogba)

Fulham
(4-3-3): Stockdale - Kelly, Hangeland, Senderos, Riise - Dempsey, Murphy, Frei - Dembele, Ruiz, Sa (81. Kasami)

Průběh utkání:
Chelsea v jednom z nemála londýnských derby nepotvrdila roli favorita a dopustila, aby si Fulham odvezl ze Stamford Bridge další bod. Výkon Blues rozhodně neodpovídal tomu, jaký by měl předvádět tým aspirující na ligové prvenství.

První poločas byl zcela bez šťávy a náboje. Žádná výrazná akce nebyla k vidění ani na jedné straně, nejnebezpečnějším okamžikem tak nejspíše bylo Čechovo zneškodnění dalekonosné rány.

V tom druhém velice záhy otevřel skóre Mata po jedné z nejhezčích akcí utkání ve spolupráci s Fernandem Torresem. Jak už je ale pro současnou Chelsea typické, nesnažila se svůj náskok zvýšit, na útok rezignovala a vyčkávala před svou brankou. V tomto případě přišlo potrestání za nemístnou pasivitu až příliš brzy - již po osmi minutách. Část viny opět a zase padá na Petra Čecha, který zopakoval stejnou chybu, jako v zápase s Tottehnamem. Je ale fakt, že centrující hráč měl být zastaven ještě před vstupem do pokutového území.

Chelsea ani poté nevypadala, že jsou jejím cílem tři body. Záměna krajních obránců - evidentně zdravého Bosingwy za Ferreiru - taktéž nenapovídala nějaké velké snaze o vítěznou branku. Přesto asi od 70. minuty začala Chelsea bušit do obrany hostí. Fakt, že na světelné tabuli svítí pouze skóre 1:1, si uvědomila až příliš pozdě a s výsledkem utkání už nepohnula. Chelsea-Fulham 1:1.

Jaký je Váš názor na výkon hráčů Chelsea v dnešním zápase? Myslíte si, že Chelsea má stále naději na titul?


19:23:10 - 26.12.11 - Petric32 - Mužstvo - 2880x