To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Wigan 1:1 Chelsea

Chelsea se v zápase s Wiganem trápila, nevytvořila si téměř žádnou šanci a domů si tak po zásluze odváží pouze bod za remízu 1:1.

Wigan (4-3-3):
Al Habsi - Alcaraz, Caldwell (c), Figueroa, Stam - McCarthy, Diame, Jones (72. Rodallega) - Gomez, Sammon (72. Di Santo), Moses

Chelsea (4-3-3): Čech - Bosingwa, Ivanovič, Terry (c), Cole - Romeu (46. Kalou), Meireles, Lampard - Sturridge (80. Malouda), Drogba, Mata (66. Mikel)

Chelsea se nemohla dlouho prosadit a v prvním poločase si ani jeden tým nevytvořil prakticky žádnou gólovku. Spásou se nakonec zdál být až gól Daniela Sturridge po hodině hry. To by však Chelsea nesměla přestát hrát. Této nedisciplinovanosti nakonec pouhé tři minuty před koncem využil domácí Jordi Gómez, který korigoval na 1:1.

15:16:11 - 18.12.11 - Petric32 - Mužstvo - 2646x