To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea 2012: Oriol Romeu

Další obětí redaktorů oficiálních stránek Chelsea FC byl Oriol Romeu, který musel odpovědět na pár otázek týkajících se Olympijských her 2012, které se budou konat v Londýně.
Oriole, jaké jsou tvoje nejživější Olympijské vzpomínky?
Před oči mi nabíhá mnoho vzpomínek, ale žádná z nich není výjimečná. Jsou zde jen určité sporty, které jsou pro Olympiádu typické, jako je např. běh na 100 m.

Jak moc vážně bere Španělsko fotbalové turnaje?
Kouč chce nabírat do týmu mladé hráče, což je hodně důležité. Dává tak mladým hráčům možnost si zahrát na velkém turnaji, ale to neznamená, že Španělsko pak nemá žádné šance vyhrát.

Chtěl by sis zahrát v Londýně na Olympiádě 2012?
Jasně, že bych chtěl dostat takovou možnost. A ještě jsem nehrál na Wembley, takže bych se chtěl dostat do finále, je to úžasný stadion, místo, kde prostě musíte hrát. Mistrovství Světa je největším turnajem, ale hrát na Olympiádě je obrovská možnost a navíc je dobré mít napsané na životopise, že jste hrál na Olympijských hrách.

Na jaké další sporty se těšíš?
Běh na 100 m, běh na 400 m a také basketbal.

V jaké další disciplíně by se Španělsko mohlo prosadit?
Španělsko má silný basketbalový tým, takže doufám, že oni nějakou medaili získají, ale také doufám v nějaká překvapení a přivezeme domů co nejvíce medailí.

Jaký bude Londýn jako pořadatelské město?
Je to město, kde je stále možnost něco vyvádět, je to město pro sport jako stvořené. I Barceloně jsme pořádali OH, ale to bylo v roce 1992 a to jsem měl teprve jeden rok, takže si nic nepamatuji.

Jaká by byla tvoje disciplína?
Můžu hrát jen fotbal? Párkrát jsem hrál tenis s mými kamarády. Vím, že Petr Čech hrál také tenis, vlastně si myslím, že on dělá všechny sporty.

Kdyby sis měl z kádru Chelsea vybrat tým pro štafetu 4x100m, kdo by ho tvořil?
Byl by tam  Fernando (Torres),  Danny (Sturridge), RamiresDavid (Luiz). Myslím, že tito jsou nejrychlejší hráči Chelsea.

Jaký sport by jsi na Olympiádě rád viděl, ale zatím tam není?
Nejsem si přesně jistý, které tam jsou a které tam nejsou, ale sporty, které se stávají více populárnější a nejsou tam, tak ty by tam měly být zahrnuty.

16:03:20 - 09.12.11 - EQUULUS - Rubriky - 2807x