To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Terry: Didier byl fantastický

John Terry pochválil Didiera Drogbu za skvělý výkon, který během utkání s Valencií předvedl a zachránil tak Blues od velkého neúspěchu.


Drogba byl v zápase u všeho důležitého, dva góly dal sám a na jeden nahrál Ramiresovi. Navíc dokázal podržet míč a počkat na spoluhráče a poctivě vypomáhal obraně. Díky domácí výhře a remíze Leverkusenu 1:1 s Genkem se Blues vyšvihli na první místo skupiny E, s čímž je kapitán Chelsea samozřejmě spokojený.

Myslím, že jsme všichni naprosto nadšení,“ začal John Terry, který dnes slaví své 31. narozeniny. „Chybělo málo a nepostoupili jsme, ale nakonec jsme to dokázali. Didier byl fantastický. Věděli jsme, že to bude těžké a také bylo. Potřebovali jsme statného chlapa, který dokáže podržet míč a počkat, až mu ostatní naběhnou, což bylo přesně to, co po celý zápas předváděl,“ pokračoval kapitán Blues.

„Důležité bylo, že jsme neinkasovali. Do zápasu jsme vstupovali s určitým plánem, Didierův rychlý gól nám pomohl, ale pořád jsme museli čekat na druhý gól. Manažer nám říkal, že třetí gól dostane do kolen a také dostal. Byl to krásný Didierův gól, který nás poslal na správnou kolej. Didi ještě není naprosto fit, ale až bude, bude ještě silnější,“ myslí si Terry.

Chelsea má za sebou dva úspěšné zápasy, v nichž zvítězila dvakrát 3:0 a John Terry věří, že se Blues pomalu vrací do top formy. A v pravý čas, na Stamford Bridge totiž v pondělí zavítá lídr Premier League, Manchester City. 

Pomalu ale jistě se přibližujeme našim nejlepším výkonům. Měli jsme výpadek z formy, ale doufám, že je již za námi. Newcastle byl náš odrazový můstek a porazili jsme i Valencii. Čeká nás velké utkání s Manchesterem City a jsme na něj připraveni,“ vzkázal John Terry.


14:24:52 - 07.12.11 - Zzepa - Mužstvo - 2648x