To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Villas-Boas o přestupním období

André Villas-Boas se doposud nerozhodl, zda využije zimního přestupového období k tomu, aby přivedl posily, které by Chelsea pomohly vyřešit její problémy s nepřesvědčivými výsledky a stárnoucí sestavou.


Chelsea prohrála pět z posledních devíti utkání a na to nejsou fanoušci zvyklí. Blues ztrácí na vedoucí Manchester City 10 bodů, vypadli z Carling Cupu a jsou na pokraji vyřazení z milionářské Ligy mistrů. V loňské sezóně díky finančním prostředkům Romana Abramovice Chelsea začala s omlazováním sestavy a Stamford Bridge přišli David Luiz s Fernandem Torresem. Před začátkem sezóny André Villas-Boas pokračoval v tomto trendu, ale výsledky se nezlepšily, ba naopak zhoršily. Za nedlouho začne zimní přestupové období a je otázkou, zda Villas-Boas přivede další posily.

Budeme muset počkat a pak uvidíme,“ začal Villas-Boas. „V tuto chvíli přestupové okno ještě není otevřené. Viděli jste, jak jsme se chovali v srpnu. Nezapojili jsme se do toho zmatku během prvního týdne přestupového období a na jeho konci jsme byli silnější a myslím, že se nám podařilo uzavřít několik dobrých přestupů. Nyní se musíme rozhodnout, zda budeme chtít sestavu posílit, nebo ne. Také budeme muset počkat, jestli se ostatní kluby nebudou zajímat o naše hráče, což se také může stát. Pak budeme muset provést moudr rozhodnutí,“ řekl André Villas-Boas.

Villas-Boas po svém příchodu do Chelsea na Stamford Bridge přivedl sedm hráčů a vzhledem k velké ztrátě na vedoucí Manchester City je na možné, že se Chelsea přece jen ještě pokusí posít sestavu. Londýn možná navíc opustí Nicolas Anelka s Didierem Drogbou, kterým v létě končí smlouva.


15:16:06 - 02.12.11 - Zzepa - Mužstvo - 3215x