Hodnocení hráčů - Blackburn Rovers

Dnes Vám přinášíme nové Hodnocení hráčů, na které jste doposud nebyli zvyklí. Jedno hodnocení hráčů je z pohledu redaktora, tentokrát EQUULUSe, a druhé hodnocení hráčů je z pohledu fanouška Radima.
Z pohledu redaktora
Petr Čech - 9 - Petr v sobotním zápase chytal báječně. Trochu mě překvapilo, že nebyl po tom zákroku vystřídán, ale nakonec se ukázalo, že to bylo dobře, protože chytil dvě, tři vyložené šance a i díky němu Chelsea vyhrála 0:1.
Z pohledu fanouška
Pert Čech - 10 - Ve 12. minutě si zlomil nos, i přes to dochytal celý zápas. Připsal si 3 moc pěkné zákroky a pár dalších, jeho výkopy byly přesné, jen některé vyběhnutí byly docela nejisté.

Branislav Ivanović - 8 - Brano odehrál skvělé utkání, konečně ho André postavil na pravou stranu, kde mu to podle mého názoru svědčí více, než na středu. Nejenže byl skvělý dozadu, těžko se našel někdo, kdo by ho obešel, ale byl i nebezpečný dopředu, navíc po jeho přízemním centru padla branka, takže si takové hodnocení zaslouží.
Branislav Ivanović - 8 - V základní sestavě se objevil už po 2. za sebou a myslím, že tam bude i dál. Předvedl pár akcí, které stály za to a završil to gólovou přihrávkou.

Alex - 6,5 - Alex po delší době nastoupil do základní sestavy a šlo to poznat. Jeho rozehrávky nepatřily k těm nejlepším, domluva s Johnem nebyla taky stoprocentní, sice jednou zachránil přihrávku na útočníka, který by šel sám na golmana, ale to bylo tak vše, co v sobotu předvedl.
Alex - 8 - Odvedl moc hezkou defenzivní práci, hlavně v poslední desetiminutovce, kdy to bylo hodně potřeba. Odvrátil nejspíš gólový centr a pěkně zakládal útoky.

John Terry - 7 - John byl ten lepší ze stoperské dvojice, hlavičkové souboje vyhrával, předskakoval hráče, nebál se jít dopředu a přihrávky měl jako vždy přesné.
John Terry - 7- Nebyl moc vidět, ale jednou poslal Daniela Struridge do šance, po které se Blues dožadovali penalty. Jinak odehrál povedené utkání.

Ashley Cole - 6,5 - Pro Ashelyho to bylo utkání: Jednou jsi dole, jednou jsi nahoře. Směrem dozadu  bych mu asi nic nevyčetl, jenže dopředu byl poměrně marný, sice si tam udělal pár narážeček, ale poté mu chyběl poslední krok udělat, obejít si hráče, což se mu ani jednou snad nepovedlo. Dříve si více nabíhal, teď už je asi moc starý.
Ashley Cole - 9 - S Florentem Maloudou předváděl moc pěkné kombinace, někdy se k ním přidal i Mata, ale gól to nepřineslo, odehrál vydařené utkání.

John Obi Mikel - 8,5 - Jeho nejpovedenější zápas za tuto sezónu, ne-li za celé jeho působení v drese Blues. John neprohrál ani jeden hlavičkový souboj, hodně těžko se ho obcházelo, měl neskutečné pokrytí tělem, rozdávat přihrávky pravou i slabší levou nebyl žádný problém. Hodně výrazně si tak řekl o místo v základní sestavě, o které bojuje spolu s Meirelesem.
John Obi Míkel - 6 - Doplňoval útok z 2. vlny, ale nedostal se do žádné šance, pár jich připravil Sturridgovi, ale jinak nebyl moc vidět.

Frank Lampard - 9 - Krásný výkon završen ještě krásnější brankou. Absolutní přehled ve hře měl Frankie, věděl kdy přihrát, kam přihrát, kam si naběhnout, neskutečné! Frank se zápas od zápasu zvedá a řeči o něm, že už to není ten starý Frank, tímto výkonem vyvrátil.
Frank Lampard - 9 - Poslední dobou má formu jako hrom. Předvedl pár pěkných pokusů z dálky, ale nakonec se trefil hlavou. 1. poločas nebyl moc vidět, ale ve 2. poločase byl jako smršť.

Ramires - 6,5 - V sobotu to nebylo ono, Ramires se moc nenabízel, mockrát míč na noze neměl, neviděli jsme od něj jeho typický průnik, na který jsme všichni zvyklí, ale na poslední chvíli zachránil gól, když zastoupil Čecha.
Ramires - 8 - Párkrát vyzkoušel gólmanovu pozornost z dálky, ale jeho chvíle přišla na brankové čáře Petra Čecha. Zachránil tak 3 body pro Chelsea.

Juan Mata - 6,5 - Poměrně hodně zkažených centrů, na což nejsme u nové akvizice Chelsea moc zvyklí. Směrem dozadu byl Juan docela marný, moc snadno si ho hráči obcházeli.
Juan Mata - 7 - V 1. poločase  toho moc nepředvedl, párkrát se zapojil do kombinace s Ashley Colem a Maloudou, jednomu jeho centru chybělo málo, aby ho Sturidge zavěsil do brány.

Florent Malouda - 6 - Podle mého názoru nejhorší hráč Chelsea, nic moc neukázal, pokoušel se i střelou ohrozit bránu domácích, ale ta skončila hodně mimo. S Ashleyem měl sice pěkné akce, ale nic závažného z toho nebylo.
Florent Malouda - 7 - Pěkné kombinace s Ashley Colem, neviděli jsme jeho styl hry, kdy se snaží po straně dostat se do pokutového území, ale přichystal pár pěkných šancí.

Daniel Sturridge - 6 - I třetí útočník v sobotu nic moc nepředvedl, dostal se do jedné, dvou gólových šancí, ale proměnit nedokázal, bál se jít do hlavičkových soubojů. Přihrávky měl přesné, ale pro balón si zabíhal až moc do hlouby hřiště a pak na hrotu chyběl. Na kraji mu to sedí rozhodně víc.
Daniel Sturridge - 8 - V 1. poločase jeho střílený centr málem zapadl do brány, ale to bylo vše. Po centru od Maty chybělo málo, jinak se pěkně nabízel spoluhráčům a oplácel pěknými přihrávkami.

Fernando Torres - 6,5 - Jeho příchodem se něco změnilo, dokázal podržet míč a rozdával přesné přihrávky, neproměnil stoprocentní šanci, ale Sturridge do jedné pěknou přihrávkou poslal. Spolehlivě se i vracel, ale moc toho v zadu neudělal.
Fernando Torres - 6 - Přišel na hřiště až na začátku 2. poločasu, ale i tak se dokázal dostat do 100% gólové šance, když na konci utkání netrefil prázdnou bránu.

Raul Meireles - Přišel v 83. minutě, nehodnocen.
Oriol Romeu - Přišel až v 93. minutě, nehodnocen.