To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

61,6 % z představenstva CPO pro návrh Chelsea

Včera byla svolána valná hromada představenstva ‘Vlastníků hřiště Chelsea‘ (CPO), na které se hlasovalo o přijetí nebo odmítnutí návrhu Chelsea, týkajícího se odkoupení pozemků, na kterých stojí Stamford Bridge. Téměř 62 procent přísedících bylo PRO, ale…!

…ke schválení návrhu Chelsea bylo potřeba získat rovných 75% hlasů, což se nestalo. Chelsea byla samozřejmě výsledkem hlasování zklamána. I velké procento fanoušků Blues bylo pro přijetí tohoto návrhu, nicméně bezpodmínečně požadovaných 75% Chelsea od CPO nezískala.

Půda, na které Stamford Bridge stojí, tak i nadále patří CPO a za současné situace tak majiteli klubu kýžené stěhování nepřichází v úvahu, neboť peníze za prodej odkoupených pozemků Stamford Bridge logicky neexistují.

Předseda Chelsea Bruce Buck se k této situaci vyjádřil slovy: „S výsledkem jsme samozřejmě zklamáni, ale jsme si vědomi a respektujeme rozhodnutí CPO. Nyní se sejdeme s panem Abramovičem a zbytkem představenstva a rozhodneme o dalším postupu.“

Na závěr krátkého příspěvku řekl Buck několik málo slov k sobotnímu zápasu s Arsenalem. „Všichni jsme fanoušky Chelsea a mohu jen doufat, že v sobotu budeme jednotní a podpoříme náš klub v tak důležitém zápase, jakým derby s Arsenalem bezpochyby je.“


14:29:38 - 28.10.11 - Petric32 - Mužstvo - 3688x