To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 27.10.

Dnes jsme se trochu zdrželi a přicházíme se Souhrnem dne o hodinu později, za což se Vám omlouváme. Dozvíte se, jaké měl pocity Petr Čech, kdo by mohl být příštím soupeřem Chelsea v Carling Cupu, nebo kdo je v hledáčku Blues.
Zajímovst ze Stamford Bridge
Chelsea odehrála za přibližně 106 a půl let 3 889 ligových utkání. V nich nastřílela přesně 5 999 gólů. Otázka je tedy jasná...Bude šestitisící gól vstřelen proti Arsenalu? A kdo podle Vás bude te šťastný střelec?

Čech popisuje včerejší chycenou penaltu
Hvězdná chvilka Petra Čecha přišla v 58. minutě. „Dohodli jsme se s trenérem, že v tomhle zápase budu odpočívat, protože program je teď hodně našlapaný,“ vysvětloval plzeňský rodák na svém webu přičiny odpočinku, které vzaly brzy za své. Turnbull fauloval unikajícího Louise Sahu, rozhodčí ukázal na penaltový puntík a gólmanovi červenou kartu. Čech se ihned zvedl z lavičky náhradníků, nasadil si rukavice a lehkým poklusem mířil do branky, kde hned musel čelit pokutovému kopu. K němu se postavil Leighton Baines, jehož ránu doprostřed brány Čech bravurně vyrazil a poradil si i s následnou nepříjemnou dorážkou. „Jednou už proti mně kopal. Byl jsem rozhodnutý, že budu do poslední chvíle čekat a vyplatilo se to. Kopl ránu doprostřed, já to vyrazil, ale jen k němu. Dorážku zblízka jsem vyrazil taky skokem pod nohy a Cahill pak hlavičkoval vedle,“ popsal gólman.

Možní soupeři Chelsea pro čtvrtfinále Carling Cupu jsou:
• Blackburn Rovers
• Liverpool FC
• Manchester City
• Manchester United
• Arsenal
• Cardiff City
• Crystal Palace

Skauti Chelsea sledovali Doumbiu
Skauti Chelsea se byli minulý týden podívat na utkání Ligy Mistrů mezi CSKA Moskva a Trabzonsporem. Tedy primárním cílem tohoto výjezdu bylo sledovat útočníka CSKA, Seydoua Doumbiu, jehož agent Jean-Bernard Beytrison věří, že ho CSKA pustí ne více než 35 mil. euro. Doubia sám řekl, že by svou kariéru rád pokračoval v Anglii.

SPEKULACE: Giovinco v hledáčku Blues
24letý Sebastian Giovinco má podle zpráv z Itálie bohatého nápadníka, útočného záložníka Parmy prý bude chtít v zimě získat manažer Chelsea Villas-Boas. Práva italského reprezentanta vlastní z poloviny Parma a Juventus.

Evra a Ferdinand možná neodcestují do Liverpoolu
Manchester United se v sobotu utká proti liverpoolskému Evertonu FC a kouč Rudých Ďáblů, Sir Alex Ferguson, přemýšlí, že by obranou dvojici Ria Ferdinanda a Patrice Evru nechal v Manchesteru. Fergiemu se totiž nelíbil přístup těchto dvou hráčů v zápase proti Manchesteru City, kdy to hráči už vzdali a i proto v 90. minutě dostali United 3 branky a prohráli 6:1. Navíc tito dva nepředvádějí Bůhvíjaké výkony a ani nějakou oslnivou formu nemají.

Pelé: Messi není dokonalý hráč
Nejlepší hráč historie, Brazilec Pelé, slaví 71. narozeniny, ke kterým mu samozřejmě blahopřejeme. U příležitosti této oslavy se nechal slyšet, že by si hrozně rád zahrál s Lionelem Messim, ale zároveň řekl, že Messi je nedokonalý, protože nedokáže používat hlavu tak, jako jeho nohy. Také prohlásil, že pokud by si z dnešních hráčů měl vybrat jednoho, se kterým by chtěl hrát, bude to Neymar.

Arsenal se zajímá o Rondona
Útočník španělské Sevilly, José Salomon Rondon, by se z Pyrenejského poloostrova mohl stěhovat více na sever, do hlavního města Anglie, Londýna, konkrétně do Arsenalu. Arsene Wenger měl totiž své skauty na zápase Sevilly a skauti mu přinesli ze Španělska dobré zprávy. Rondon je ale také v hledáčku Malagy. 22letý útočník má v Seville podepsanou smlouvu až do konce roku 2014.

20:00:00 - 27.10.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 3641x