To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

McEachran na hostování do Swansea?

Manažer Swansea Brendan Rodgers by rád získal na hostování vycházející hvězdu Chelsea, Joshe McEachrana. André Villas-Boas dříve prohlásil, že chce mít Joshe pod drobnohledem, ale nedává mu dostatek příležitostí.


Swansea bude ve zbytku sezóny bojovat o přežití v Premier League a proto plánují přivést McEachrana na Liberty Stadium. Chelsea by samozřejmě neakceptovala žádnou nabídku na trvalý přestup a tak v lednu odešlou na Stamford Bridge žádost o hostování. McEachran by v dresu Swansea sbíral cenné zkušenosti, které by letos v dresu Blues určitě nenasbíral, jelikož André Villas-Boas dává přednost jiným záložníkům.

Vzpomeňme, jak pomohlo hostování v Boltonu Danielu Sturridgeovi, který se po svém návratu na Stamford Bridge rychle probojoval do základní sestavy Blues. Pokud by manažer Swansea Joshovi věřil stejně jako Owen Coyle Sturridgeovi, nechat McEachrana odejít na hostování do konce sezóny, by mohlo být klíčové pro další fotbalový růst 18letého odchovance Chelsea.

Brendan Rodgers byl součástí trenérského týmu Chelsea před tím, než zkusil štěstí ve Watfordu a Readingu a doudá, že mu staré styky pomůžou při vyjednávání. Manažer Swans bude také v kontaktu s Andrém Villas-Boasem, protože manažer Blues bude mít při konečném rozhodnutí hlavní slovo.


17:58:51 - 22.10.11 - Zzepa - Mužstvo - 2471x