To [name]:
From [name]:
  HTML email

Manchester City 0:2 Chelsea+video!

Borci z Chelsea se stejně jako v utkání Ligy Mistrů s Fenerbahce dostali do vedení zásluhou vlastního gólu Manchesteru, jmenovitě vlastencem kapitána domácích Dunneho. Stejně jako v utkání Ligy Mistrů měla Chelsea i nadále veliký tlak, ale narozdíl od posledního utkání Chelsea v druhém poločase přidala druhý gól a zápas tak kontrolovala. Na stadionu City of Manchester Stadium museli domácí fanoušci "zkousnout" prohru svého milovaného týmu proti Chelsea, naopak fanda Chelsea se na zápas díval stejně jako nezávislý fanoušek s požitkem. Chelsea hru ovládala s téměř naprostým přehledem. To se jí už v 5.minutě vyplatilo a Dunne, kapitán domácích si dal vlastence. První poločas si už Chelsea pohlídala a tak se nic jiného nestalo. V druhém poločase se ze začátku sice dostávali do mírného tlaku-domácí hráli a Blues odkopávali. V 53.minutě si Essien s Kalouem vyměnili v pokutáku míč a Kalou se nemýlil a poslal tak Blues do vedení 0:2. Tento výsledek zůstal až do konce a tak si Chelsea připsala další důležité 3body v honbě za titulem.

Manchester City (4-1-3-1-1): Hart-Corluka, Onuoha (59.Sun), Dunne (c), Ball-Fernandes; Ireland (75.Caicedo), Johnson, Petrov; Elano (66.Vassell)-Benjani.

Chelsea(4-3-3)Cudicini; Belletti (Ferreira 86), Alex, Terry (c), A Cole; Mikel, Essien, Lampard; Wright-Phillips (Cole 52), Anelka, Kalou.

Góly:5.Dunne vlastní, 53.Kalou