To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea se zajímá o 17letého talenta z Chile

Blues si neustále hlídá veškeré dění okolo 17leté vycházející hvězdy, Chilana Igora Lichnovského. Světu to včera sdělil scout Chelsea pro oblast Jižní Ameriky.

Velmi uznávaný chilský skaut Jorge Alvial sdělil, že jeho zaměstnavatelé mají vcelku velký zájem o teprve 17letého hráče Igora Lichnovského, jehož přirozenou pozicí je post stopera a momentálně hájí barvy týmu Universidad de Chile, kde si ovšem teprve odbyl svůj debut.

„Igor je velmi nadaným hráčem,“ řekl Alvial pro chilský deník La Tercera. „Jelikož o něj Chelsea jeví zájem, nějaký čas už ho sleduji. Je to jeden z mála mladých hráčů, které jsem pozoroval a hned si řekl, že je čeká hvězdná budoucnost, protože mají skvělé schopnosti.“

„Chelsea vydala jasný povel sledovat Lichnovského, ale jdeme krok za krokem, zůstáváme klidní a bedlivě sledujeme celou situaci. Máme za to, že transfery z Jižní Ameriky do Anglie jsou obtížné.“

„Uvedu příklad. Sledoval jsem Franca Di Santa, poté k nám opravdu přestoupil, avšak trvalo 6 měsíců, než se pořádně adaptoval. Proto chceme postupovat opatrně a pomalu,“ přiblížil celou situaci Alvial.


21:26:41 - 08.10.11 - Petric32 - Mužstvo - 3403x