To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard: Vydařený týden


Frank Lampard ocenil výkon spoluhráče z útoku, Daniela Sturridge, a také ostatních spoluhráčů, kteří mu pomohli vstřelit hattrick proti Boltonu.


Poté, co v předešlých dvou zápasech nebyl na hřišti od první minuty, vstřelil produktivní záložník 4 góly ve dvou zápasech a pomohl Chelsea v 1. poločase tvořit krásu fotbalu.


Jak Lampard přiznal po zápase, byla to nejlepší cesta, jak odpovědět fanouškům, kteří v úvodních zápasech sezóny zpochybňovali jeho schopnost udržet si vysokou výkonnost, se kterou se prezentoval v předešlých sezónách.


„Jsem stále ještě schopen se do šance dostat a skórovat,“ řekl Frankie poté, co si vzal míč ze zápasu na Reebok Stadium.


„Vždycky jsem se snažil hrát dobře, dostávat se do šancí a střílet góly a díky skvělým hráčům v Chelsea vím, že když se budu v zápasech snažit, šance ke vstřelení gólů přijdou. První gól pro mě jako na zlatém podnose připravil Daniel Sturridge a u třetího to byl Didier Drogba.


Hraji už dlouhou dobu na to, abych věděl, jak je velice složité udržet si formu po celou sezonu. Tu si neudrží ani Lionel Messi,“ dodal.


„Musíme na sobě stále tvrdě pracovat. Když se vám přestane dařit a fanouškům se to nebude líbit, musíte to zkrátka pustit z hlavy a dokázat jim výkonem na hřišti, že se mýlí,“ ukončil těmito slovy pozápasový rozhovor Frank.


22:05:00 - 06.10.11 - Slondi - Mužstvo - 2750x