To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 5.10. a 6.10.

Dnes s menším zpožděním k Vám přicházíme s dvoudenním Souhrnem dne, ve kterém se mj. dozvíte, jak to vypadá se situací okolo Stamford Bridge, na jak dlouho by André mohl být trenérem Blues nebo co se děje v kabině Manchesteru United.


Torres musí bojovat o soupisku ve španělské reprezentaci
Hlavní kouč španělské reprezentace, Vicente del Bosque, varoval Fernanda Torrese, že ho musí v zápasech proti České republice a Skotsku svými výkony přesvědčit, aby zůstal na soupisce Španělska pro EURO 2012. „Ve Fernandovi mám důvěru, ale musí se ukázat na hřišti,“ uvedl kouč Španělů.

Skauti Chelsea opět na výletě
Jde vidět, že Chelsea má opravdu obrovský zájem o útočníka Fiorentiny, Stevana Jovetiće. Vždyť skauti Chelsea se na něj šli podívat minimálně potřetí za tuto sezónu. Tentokrát to bylo na zápas Fiorentina vs Lazio, kdy domácí sice již od 8. minuty vedli, ale ještě v prvním poločase vyrovnal jeden z hostujících hráčů a těsně před koncem zápasu otočil zápas Miroslav Klose. Jovetić, který nosí číslo 8, odehrál celý zápas.

Fanoušci Blues se chtějí sejít a zachránit Stamford Bridge
Fanoušci londýnské Chelsea se rozhodli, že se příští týden sejdou a budou mluvit o budoucnosti Stamford Bridge. Chtějí tak zorganizovat nějaký druh protestu, aby zachránili Stamford Bridge poté, co klub podal nabídku na vykoupení půdy, kde stojí stadion Blues. Díky tomu si klub bude moci s majetkem, čili stadionem, dělat, co se mu za chce. Buď ho klub může prodat nebo zbourat nebo přestavět.

Villas-Boas dlouhodobým manažerem Blues?
Mladý manažer Chelsea André Villas-Boas po svém příchodu do Londýna natolik uchvátil vedení Blues, že by mohl ve své funkci zůstat i v následujících deseti letech. Takto se vyjádřil předseda Chelsea, Bruce Buck. Podle něj by si již Chelsea chtěla udržet manažera na delší časový úsek a Villas Boas je podle něj tím pravým kandidátem.

Chelsea se zajímá o Igora Lichnovskyho
Londýnský velkoklub pozorně sleduje fotbalový růst 17letého stopera Universidad de Chile, Igora Lichnovskyho. Lichnovsky je považován za jednoho z největších talentů své věkové kategorie a Chelsea zaujal svými výkony v juniorském týmu. Lichnovsky je také členem chilské reprezentace do 17 let.


Wenger si dělá zálusk na M'Vilu
Boss Arsenalu, Arsene Wenger by v zimě rád posílil kádr a vyhlídl si teprve 19letého defenzivního záložníka z Rennes, Yanna M'Vilu. Wenger hledá nějakého schopného hráče na post defenzivního záložníka a zdá se, že Francouz bude pravá volba. Jediná překážka, která by přestupu mohla zabránit, by byla cena. Ta by se podle hráčova agenta mohla pohybovat až kolem 25 mil. liber. Manžer Rennes je smířený, že M'Vila odejde za lepším, ale rád by si hráče aspoň do konce sezóny nechal.

Tevéz by se mohl vrátit na Old Trafford
Agent Carlose Tevéze šokoval všechny fotbalové diváky svýmy slovy, že zde existuje možnost, že by se Tevéz vrátil do Manchesteru United. „Jsem si téměř jistý tím, že Carlos bude prodán již tuto zimu. Kde ale skončí? Do Interu podle mě neodejde, mají totiž hodně skvělých útočníků, jako jsou Forlán, Milito, Pazzini, Zarate a Castaignos. Stejné je to v případě s Realem Madrid. Více pravděpodobný je přestup do Juventusu, tam by byl přínosem. Nesmíme ale vyřadit možnost, že by Tevéz mohl zůstat v Anglii a vrátit se např. do Manchesteru United,“ přiznal agent Tevéze, Peppino Tirri.

Hráči Manchesteru nabízejí De Geovi koblihy
Spoluhráči Davida de Gey využívají trapasu, které se stali Manchesterskému gólmanovi, když v nákupním středisku TESCO ukradl koblihu, tím, že mu nosí koblihy, aby je nemusel krást. „Většina hráčů mě před tréninkem dávají koblihy. Ale samozřejmě to beru jako srandu,“ nebál se to zloděj de Gea těmito slovy dát na veřejnost.

Rooneyho otec a strýc zatčeni
Otec útočného esa Manchesteru United Waynea Rooneyho byl společně s devíti muži, mezi kterými je také Rooneyho strýc, zatčen za údajné podvody při sázení. Jejich zatčení bylo výsledkem devítiměsíčního vyšetřování. Skupina si v minulém roce vsadila na vyloučení hráče Motherwellu Stevea Jenningse v zápase proti Hearts, ve kterém Jennings putoval do sprch poté, co zatleskal rozhodčímu po nařízené penaltě proti jeho týmu. Mimochodem, Jennings byl zatčen také.

19:30:00 - 06.10.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 2764x