To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Pravděpodobná sestava - Bolton

Podruhé k Vám přicházíme s rubrikou s názvem Pravděpodobná sestava. Tentokrát jsem si vzal pod drobnohled sestavu Chelsea proti Boltonu Wanderers. Utkání posledního se třetím začíná v neděli 2.10. ve 14:30.Čech - Nedokázal bych si představit někoho jiného v bráně, než Čechina. Díky němu si Chelsea z Valencie odvezla jeden bod, kdyby ne jeho skvělých zákroků, pak by skóre vypadalo uplně jinak.

Ivanović - André ani jednou nezvolil obranu ve složení: Ivanović-Luiz-Terry-Cole, a tak bych byl rád, kdyby to kouč vyzkoušel, protože je to podle mě nejlepší složení obrany, jaké můžeme mít. Brano by si určitě rád vyzkoušel tuto sezónu začít i napravo, navíc by si mohl Bosingwa odpočinout, protože se mu v září nedařilo tak, jako v srpnu.

Luiz - Doufám, že složení stoperů bude stejné, jako proti Valencii. I když je Luiz mladší a méně zkušený, než jeho kolega Terry, ve středu si počínal o stupeň lépe a základní sestavu si jistě zaslouží.

Terry - Sice ve Valencii byl nejlabší z celé obrany, ale John by měl být na stoperovi už jen kvůli jeho zkušenostem. Navíc Bolton má na pozici útočníka silového hráče N'Goga, kterého by si mohl Terry  bez problémů uhlídat.

Cole - Ashley je neúnavný, jako robot. Může permanentně běhat po lajně tam a sem, ale baterky se ne a ne vybít.  Jeho centry z levé strany určitě budou na Bolton platit, protože pozici pravého obránce pravděpodobně bude obsazovat 20letý Belgičan Boyata, který je v Boltonu na hostování z Citizens.

Ramires - Ramires má ze všech záložníků asi nejjistější místo v základní sestavě. I když proti Valencii nedal jasnou tutovku, tak do doby vystřídání patřil k nejlepším hráčům Blues na hřišti. Navíc Ramires by mohl proti stoperům Boltonu uplatnit svou rychlost, protože jsou to spíše siloví hráči.

Meireles - Na pozici defenzivního záložníka se podle mě objeví Meireles a to z jednoho prostého důvodu. Bolton směrem dopředu není až tak nebezpečný, a proto tam dávám přednost více útočnému Meirelesovi před Mikelem či Romeuem. Být na místě Andrého, dal bych tam Joshe McEachrana, který v Carling Cupu předvedl více než skvělý výkon.

Lampard - I zde by mohl nastoupit Josh, ale podle mě nastoupí Lampard, který proti Valencii byl díky svému pohybu a přehledu o hře nejlepším hráčem Chelsea na hřišti. Navíc přidal gól a myslím si, že se Frankovi začíná zvedat forma. Pokud tedy Josh nezačne od začátku, tak se na hřiště dostane někdy kolem 65. minuty.

Sturridge - Útočné trio je více než jasné. Zprava nastoupí uzdravený Danny, který hraje famózně a pravé křídlo mu svědčí více než levé. Sice někdy hraje až moc sobecky, ale bez toho by si tolik nevěřil a asi se nezlepšoval. Danny se po zranění vrátí nejlépe, jak to jde - brankou. Asi v 70. minutě ho nahradí Malouda.

Drogba - Didier se po lehkém otřesu mozku ukázal na hřišti jen 20 minut a jako by to byl ten starý Didi. Stále silný na míči, kontrola míče je jeho koníček a pokus o střelu je u něj hodně častá záležitost. V neděli se Drogba 2x prosadí a skvěle nahradí momentálně zlepšujícího se Torrese. Po druhé vstřelené brance vystřídá Didiera Lukaku, bude to kolem 80. minuty.

Mata - Juanovi se zápas proti svém bývalém klubu vůbec nepovedl, nebyl vidět, ale asi to bylo tím, že začal neobvykle zprava. Proti Trotters začne z leva a společně s Ashleym, Lampardem a Drogbou zamíchá obranu Boltonu tak, že přihraje na dvě branky.

Názory napsané výše jsou čistě subjektivní. Pokud máte jiný názor, pak se vyjádřete jak k sestavě, tak k předzápasovému rozboru základní sestavy Chelsea v komentářích i Vy.

22:31:34 - 01.10.11 - EQUULUS - Mužstvo - 7311x