To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Zklamání Florenta Maloudy

Florent Malouda po včerejším zápase nemohl skrýt zklamání z pozdního vyrovnání Valencie pouhé 3 minuty před koncem utkání. Soldado z penalty nařízené po hře rukou Salomona Kaloua v pokutovém území Chelsea, rozhodl o bodu pro domácí.

Francouz dostal tentokrát příležitost rovnou v základní sestavě The Blues a kromě asistence u Lampardova gólu vytvořil nespočet dalších příležitostí. Ke třem bodům z Mestally to však nestačilo.

„Manažer s tímto výsledkem nemůže být spokojený; snažili jsme se prezentovat útočným fotbalem a vytvořili si dostatek příležitostí. Z remízy jsem zklamaný, neviděl jsem zatím video a nevím, jak přesně to u té penalty bylo, ale výsledek je zklamáním, protože ve druhém poločase jsme hráli velmi dobře a vytvořili si první velké šance zápasu. Vstřelili jsme gól a z šancí, které jsme měli, jsme se snažili dát druhý. To se bohužel nepovedlo a nezbývá, než vyhlížet nadcházející zápasy,“ sdělil médiím po zápase Malouda.

„Zápas co zápas se snažíme zlepšit svou hru a střílet góly. Vždy se snažíme vytvářet více příležitostí a rozhodovat zápasy. Někdy to funguje, někdy ne, ale musíme se snažit a se způsobem, jakým jsme hráli dnes, jsme spokojeni, zvláště pak s druhým poločasem,“ podotknulo ofenzivní křídlo Blues.

Na závěr řekl Malouda několik slov o svém spoluhráči Lampardovi, o kterém tvrdí, že má ještě týmu mnoho co nabídnout, a ve stručnosti popsal jeho přínos týmu.

„Když jste tak velkým hráčem, jako Frank, najdou se vždy kritikové, kteří budou pochybovat o vašich kvalitách. Během jeho kariéry však pro klub udělal tolik věcí, na které nejde zapomenout, a tento přínos týmu u něj můžeme nacházet i nyní. Dnes jsme se mohli přesvědčit, jak důležitým je hráčem pro velké zápasy,“ řekl Malouda na adresu ikony Chelsea.

„Dnes to dokázal, a to nejen kvůli vstřelenému gólu, ale hlavně proto, jakým způsobem pracuje, čím přispívá týmu a jaký je. To je to, co manažer u hráčů hledá. Jediné, co může dělat, je hrát a ukazovat tak na hřišti svou kvalitu,“ dodal Francouz.


17:53:07 - 29.09.11 - Petric32 - Mužstvo - 2091x