To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 23.,24, a 25. 9.

Přicházíme opět s celovíkendovým souhrnem. Dozvíte se například o plánech AVB s Frankem Lampardem, či co stále cítí Carlo Ancelotti k Chelsea.


Rodgers: Lampard a Torres dnes budou zářit (před zápasem, 24. 9.)
Manažer Swansey City, Brendan Rodgers, který v době, kdy na Stamford Bridge byl José Mourinho, trénoval dorostenecký a rezervní tým, pochválil Torrese a Lamparda myslí si, že ti dva dnes budou zářit. „Je to hráč světové třídy, pamatuji si ho ještě z Atletika Madrid, když hráli na Nou Campu proti Barceloně. Byl kapitánem a jeho tým vyhrál 3:1. Hrál skvěle, vstřelil 2 góly. A Lampard bude jako Javier Zanetti v Interu Milán, protože tvrdě trénuje a chce vyhrávat. Většina lidí Lampse i Terryho odepisují kvůli vysokému věku, ale to je špatně. Proto vím, že Lampard a Torres budou v sobotním zápase nejdůležitějšími hráči Chelsea na hřišti,“ uvažoval nahlas Rodgers. Samozřejmě dnes už víme, že Lampard neměl možnost zazářit a Torres "zazářil červeně".

Ancelotti necítí nenávist k Abramovičovi

Bývalý kouč Blues, Carlo Ancelotti, který byl kvůli neúspěchům v Chelsea vyhozen, veřejně oznámil, že k Romanu Abramovićovi necítí zášť. „Myslel jsem si, že v Chelsea vydržím déle. Opravdu jsem v to doufal, protože jsem se tam cítil skvěle. Nerad jsem z klubu odcházel. Měl jsem hráče rád, rozuměl jsem si s nimi. Chtěl bych poděkovat v první řadě Romanu Abramovićovi, hráčům a všem zaměstnancům. První sezóna byla fantastická, ta druhá už tak dobrá nebyla. Necítím k Romanovi zášť a ani nejsem naštvaný. Opravdu ne. V Miláně mě vyhodili již během sezóny, ale Roman to udělal až po sezóně, za což jsem pyšný. Chelsea je vážně skvělý tým,“ rozdával pěkná slova Carletto.

Drogba: Lehký otřes mozku byl strašný
Útočník Chelsea, Didier Drogba, cítil, že při střetu s gólmanem Norwiche City, Johnem Ruddym, měl štěstí a je rád, že vůbec ještě žije. Drogba, který naskočil do sobotního zápasu, předtím přiznal: „Bál jsem se. Od doby, kdy jsem se srazil s Ruddym, až do převezení do nemocnice si nepamatuji vůbec nic. Neměl jsem ponětí, co se kolem mě a se mnou děje. Jsem opravdu vděčný všem, kteřá mi pomohli, zaměstnancům na stadioně a také samozřejmě zdravotníkům. Již jsem měl zlomenou nohu a ruku, ale to oproti tomuto zranění nebylo nic. Měl jsem otřes mozku a prasklý bubínek, což bylo hlavním důvodem, proč jsem potřeboval čas na zotavení. Nevadilo mi, že nebudu hrát pár zápasů, ale měl jsem vůbec štěstí, že jsem přežil,“ vykresluje situaci 33letý Drogba.

Torres byl zklamaný, říká AVB

Portugalský kouč Chelsea, André Villas-Boas se vyjádřil k vítězství jeho týmu nad welšským nováčkem Swansea. Během prvního poločasu se nechal vyloučit střelec prvního gólu zápasu, Fernando Torres, a Villas-Boas přiznal, že Torres byl po prvním vyloučení ve své anglické kariéře zklamán. Sám trenér si ale proti Torresově vyloučení nestěžoval. Torres nyní bude muset sledovat následující tři zápasy v Premier League z tribuny. Konkrétně jde o zápasy proti Boltonu, Evertonu a QPR.

Villas-Boas: Lampard se brzy vrátí do základu

Boss Chelsea André Villas-Boas se nechal slyšet, že zde není místo pro žádné spekulace ohledně Lampadovy blízké budoucnosti. Zkušený středopolař si v sobotním 6. kole nezahrál ani minutu, Chelsea přesto dokázala vstřelit 4 góly a obdržela pouze jediný. Villas-Boas cítí, že Lampard se brzy vrátí do základní XI, tentokrát však využil služby Raula Meirelese, respektive mladého Joshe McEachrana. Lampard následně po střídání McEachrana odešel z lavičky směrem do hlubin Stamford Bridge a ani konec zápasu nedokoukal.


United jsou nejlepším týmem na světě, řekl před vzájemným zápasem Pulis
Kouč Stoke City, Tony Pulis, jehož svěřenci se v sobotu utkali s Manchesterem United, nemá žádné pochyby o tom, že Manchester United je momentálně nejlepším týmem na světě. „Pokud by Manchester hrál naplno, pak by porazil jakýkoliv tým, ano, i Barcelonu. Díval jsem se na jejich zápasy a jde z nich vážně strach. Každopádně se dnes na Britannia Stadium se všemi 28 tisíci divákami pokusíme Rudým Ďáblům vítězství znemožnit.“ To se hráčům Stoke také povedlo a zápas skončil remízou 1:1.

Rooney zraněný na dva týdny
Gólostroj Manchestru United, Wayne Rooney, se během sobotního remizovaného zápasu proti Stoke City zranil. Trenér Alex Ferguson je s jedním bodem z Britannia Stadium spokojený, není však šťastný ze ztráty jeho nejlepšího střelce. Ferguson si také myslí, že United měli v prvním poločase dostat možnost zahrávání pokutového kopu.

Tottenham vyjednává s Modrićem o nové smlouvě
Tvůrce hry Tottenhamu si v současné době vydělá 45 tisíc Liber týdně. Ovšem velká přetahovaná Spurs s Chelsea donutila ředitele Tottenhamu Levyho vyjednávat s Modrićem ohledně vylepšení smlouvy. Tottenham chce s chorvatským záložníkem začít vyjednávat příští týden a chce mu nabídnout plat až 80 tisíc Liber týdně. Luka by se tak stal nejlépe placeným hráčem Kohoutů.


Bale si myslí, že Levy udělal dobře, že udržel Modriće
Welšský reprezentant Gareth Bale cítí, že udržet nejlepší hráče v týmu je jedinou cestou ke zlepšení se. Bale tak souhlasí s postojem klubového předsedy, Daniela Levyho, který se v létě snažil udržet Luku Modriće skoro za každou cenu. A to ačkoliv sám dvaadvacetiletý Bale nedávno přiznal, že nevyvrací možný budoucí přestup do jiného klubu.

Ancelotti je připraven na návrat k trenérské práci

Carlo Ancelotti tvrdí, že pokud by byla potřeba, tak rok volna od trenérství, které slíbil, zruší a bude trénovat klub, od kterého dostane lákavou nabídku. „Neřekl jsem, že si dám rok volna. Já jsem řekl, že by mi nevadilo strávit rok od fotbalu a pokoušet se najít v anglické lize nějakou práci. Pokud by se našel ten správný tým, byl bych šťastný a nabídku bych přijmul. Momentálně mám po probuzení pocity, že chci jít na hřiště a trénovat. Až do teď to nebylo tak těžké, bylo totiž léto a téměř žádné zápasy,“ přiznal Ancelotti.

19:00:00 - 25.09.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3493x