To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lukaku: Musím pokračovat v tvrdém tréninku

I když 18letý útočník Chelsea nedokázal za 120 minut v zápase proti Fulhamu vstřelit gól, odehrál dobrý zápas a vypracoval si pár šanci, ze kterých mohl načít svůj gólový účet v Chelsea. Podle jeho slov je ale nejdůležitější, že jeho tým postoupil do dalšího kola Carling Cupu.

I pro Lukaka je důležité, že Chelsea zdolala po penaltách Fulham a postoupila do dalšího kola Carling Cupu. Díky tomu může věřit, že se opět objeví sestavě Blues a dostane opět šanci se předvést. Soupeř Chelsea ještě není znám, protože losování 4. kola proběhne o víkendu.

Chtěli jsme vyhrát, museli jsme ukázat, že dokážeme vyhrát vše, co můžeme a že máme sestavu, která to může dokázat,“ začal Lukaku. „Tím pádem jsme velmi spokojení, že postupujeme do dalšího kola. Celý klub je šťastný, že jsme postoupili, Chelsea chce vyhrát každou trofej. Je to příležitost pro mladíky ukázat manažeru, co dokážou. Fanoušci by z nás měli mít radost. V tréninku odvádíme to nejlepší a navíc máme velké talenty, jako je Ryan, Josh a Oriol, které můžete vidět v reprezentaci svých zem,“ pokračoval Belgičan.

Manažer nám hodně pomáhá a pořád s námi mluví. Roberto Di Matteo a Steve Holland nám pmáhají každý den, takže pracujeme vždy na stejné úrovni, jako zkušení borci,“ poděkoval na dálku trenérům.

Lukaku je velký fanoušek Chelsea a snaží se zanechat po sobě nějakou tu stopu v týmu André Villas‑Boase a doufá, že dostane více než jednu příležitost zaujmout portugalského manažera ve službách Blues.

Po jediném utkání to není jednoduché,“ prohlásil. „Musím pokračovat v tvrdém tréninku, hrát a zůstat zdravý. Zítřek je novým dnem, dalším dnem, ve kterém můžu ukázat manažerovi, že se mnou může počítat. V sezóně je hodně zápasu a zůstávám trpělivý, ale jakmile dostanu příležitost nastoupit, odvedu to nejlepší pro tým,“ pokračoval Lukaku.

Trénink je něco jako zápas. Kvalita a intensita je natolik vysoká, že to je jako hrát každý den zápasy. Jsem velmi šťastný, že jsme vyhráli, což je nejdůležitější a musíme v tom pokračovat,“ dodal 18letý útočník, který si ve středu odbyl svůj debut v základní sestavě Chelsea a určitě odehrál více minut, než on sám s Villas‑Boasem měli v plánu.

Lukaku nyní může doufat, že ve středu udělal natolik dobrý dojem, že dostane příležitost zasáhnout do sobotního utkání na Stamford Brodge proti Swansea. Ale s konkurencí v podobě Fernanda Torrese, Nicolase Anelky a uzdraveného Didera Drogby bude muset být trpělivý a trpělivě čekat na svou šanci.


09:52:15 - 23.09.11 - Zzepa - Mužstvo - 2991x