To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čech je připraven

Petr Čech se do plné tréninkové zátěže vrátil dříve, než se předpokládalo a bude manažeru Villas-Boasovi k dispozici pro zítřejší utkání proti Černým kočkám.


Poté, co si Petr Čech na tréninku poranil koleno, první zprávy o jeho stavu mluvily o tom, že se doba léčení bude pohybovat mezi třemi až čtyřmi týdny. Čech se vrátil do plného tréninku již v tomto týdnu, dva týdny po zranění.

Jsem zdravý a pokud budu na zápas nominován, budu chytat. Jsem samozřejmě velmi šťastný, protože v době, kdy jsem si zranění přivodil, jsme mluvili o mnohem delší době léčení, než jsem nakonec potřeboval. Celý náš lékařský tým zaslouží uznání a malinko také já, protože jsme všichni skvěle spolupracovali. Jsem spokojený a šťastný, že jsem zpátky,“ řekl Petr Čech oficiálním klubovým stránkám.

Chelsea dokázala oba zápasy, ve kterých Petr Čech chyběl, vyhrát a Henrique Hilario si připsal na své konto několik dobrých zákroků, ale také jednu hrubku, kterou se připravil o čisté konto. Čechův poslední zápas v bráně Chelsea bylo první utkání nové sezóny, kdy Chelsea zavítala do Stoke. Chelsea tehdy remizovala se Stoke 0:0 a Čech tvrdí, že Blues hledají tu správnou rovnováhu mezi nebezpečnou vysunutou defenzivní linií a zataženou obranou.

Potřebujeme nalézt správný kompromis mezi nebezpečnou vysunutou obrannou linií a hrou na jistotu. V minulých zápasech jsme mohli vidět, že se v tomhle zlepšujeme. Získáme více sebevědomí a doufejme, že nám to přinese úspěchy, kterých chceme dosáhnout,“ řekla brankářská jednička Blues.


22:25:28 - 09.09.11 - Zzepa - Mužstvo - 2162x