To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Kakuta: Upřednostnil jsem Bolton

Gael Kakuta přiznal, že zavrhl možnost vrátit se na hostování do Fulhamu a po rozhovoru s Danielem Sturridgem zamířil do Boltonu.


Gael Kakuta odešel v poslední den přestupového období na hostování do Boltonu, v jehož dresu zažil úspěšné jaro Daniel Sturridge. A právě Sturridge pomohl Kakutovi při rozhodování, protože 20letý Francouz měl původně odejít do Fulhamu, ale poté co se dozvěděl, že zájem má i Bolton, se po rozhovoru s Danielem rozhodl pro Bolton.

Když jste mladý, musíte být trpělivý, protože v Chelsea je mnoho velkých hráčů s velikými zkušenostmi jak na mezinárodní, tak klubové úrovni,“ řekl Kakuta reportérům. „Bylo tam sedm nebo osm zkušenějších hráčů a to je důvod, proč jsem tady. Uvidíme, co André Villas-Boas udělá, jestli si ponechá všechny, nebo pár hráčů nechá odejít. Ve 20 letech potřebuji hodně hrát. Potřebuji získat nějaké zkušenosti a ne odehrát jen 20 minut týdně,“ pokračoval Kakuta.

„Bolton je skvělý klub. Vybral jsem si jej, protože si myslím, že je tím pravým místem, kde bych se mohl zlepšovat. Předpokládal jsem, že půjdu do Fulhamu, ale v poslední chvíli mi Chelsea řekla, že zájem má také Bolton. Zeptal jsem se Daniela, jaké to v Boltonu bylo a řekl mi, že tam byli skvělí lidé a že bych si to tam mohl hodně užít. Řekl, že Owen Coyle mu dodal hodně sebevědomí. Pokud mi bude důvěřovat a dodá mi sebevědomí, budu schopen ze sebe vydat to nejlepší,“ řekl.

I přes skutečnost, že byl již v druhé sezońě za sebou poslán na hostování, talentovaný Francouz stále vidí svou budoucnost na Stamford Bridge. „Bude skvělé, až se do Chelsea vrátím s více zkušenostmi a manažer mi bude věřit natolik, že se stanu plnohodnotným členem prvního týmu,“ dodal na závěr Kakuta.


16:05:59 - 07.09.11 - Zzepa - Mužstvo - 3879x