To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Terry je nadšený ze síly kádru

Kapitán John Terry se vyjádřil ohledně posledního dne přestupního období, o nových posilách Chelsea i o anglických mladících.

Terry je v současné době s reprezentací Anglie a připravuje se na zítřejší zápas kvalifikace proti Bulharsku. Před tím se ale nechal slyšet, že je natěšený na spolupráci s Raulem Meirelesem, ale bude mu chybět přítomnost Yossiho Benayouna, který odešel na hostování do Arsenalu.

Terry se ohledně přestupu Meirelese vyjádřil ve smyslu, že byl velmi překvapený.

„Už bylo velmi pozdě, seděl jsem u televize a díval se," řekl 30letý kapitán Blues a Albionu. „Je velmi dobrým hráčem, mluvil jsem se Stewie Downingem a Andy Carollem a ti mi potvrdili, jak dobrý je."

„André už s ním dříve spolupracoval. Nedokázali jsme přívést Modriće, ale on by měl být více než kvalitní náhradou na jeho post. Mám radost z hráčů, které jsme doposad přivedli."

„Velmi smutné je, že jsme ztratili Yossiho. Neuvědomoval jsem si, jak dobrý je, dokud jsem s ním neměl tréninky den, co den. Minulou sezonu si protrpěl dlouhé a komplikované zranění, měl proto velkou smůlu, protože jsem měl pocit, že našemu týmu může dát hodně."


JT také řekl pár slov a důležitosti udržení dvou mladých talentovaných Angličanů, kteří hrají v dresu Blues. Myslí si, že je pro Sturridge a McEachrana lepší, že neodešli nikam na hostování.

„Daniel Sturridge se hodně zlepšil od doby, kdy ho klub poslal na hostování do Boltonu. Ukázal, že má skvělou formu. Má smůlu, že byl v posledním zápase minulé sezony předčasně poslán do kabin, protože si myslím, že by jinak byl první na seznamu hráčů do útoku pro základní sestavu."

„Máme také mladičkého Joshe McEachrana. Nenechali jsme ho odejít na hostování, protože nám v letošním ročníku může velmi pomoci a přejeme mu, ať se mu daří a prosadí se do týmu."

15:07:00 - 02.09.11 - Frantiny14 - Mužstvo - 3502x