To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Spurs zamítli i poslední nabídku

Chelsea podala během úterý nabídku za Luku Modrice ve výši 40 milionů Liber, ale i ta byla vedením Tottenhamu zamítnuta.


Harry Redknapp oznámil, že Tottenham v úterý odmítl i poslední nabídku Chelsea, která měla hodnotu 40 milionů Liber. Daniel Levy nyní věří, že se Luka bude moci soustředit jen na zápasy a najde opět svou formu. Chelsea se snažila Modrice přivést na Stamford Bridge celé léto a poté co neuspěla, na poslední chvíli získala do svých řad Raula Meirelese z Liverpoolu.

Ředitel si stále stál za svým ohledně Lukovy situace. Myslím, že 40 milionů nabídli v úterý. Jestli to je pravda, nebo ne, nevím, jen jsem to slyšel,“ řekl Redknapp. „Abych se vám přiznal, odmítli jsme velkou nabídku. Jsem rád, že je Luka stále s námi a doufám, že s námi zažije skvělou sezónu,“ pokračoval.

Když byl Redknapp dotázán, zda bude Modric schopen soustředit se na zápasy, když odmítl nastoupit do utkání s Manchesterem City, odpověděl: „Ano, jistě. Tento týden odehraje dva mezistátní zápasy. To je dobrá výzva.“

„Sandro se uzdavuje, přišel k nám Scott Parker a máme Toma Huddlestonea. Ve středu hřiště máme skvělé hráče a musíme hledět směrem kupředu,“ řekl manažer Spurs.

Podle všeho se nabídka Chelsea skládala z 30 milionů Liber a Alexe, kterého si cení na 10 milionů, navrch. Spurs se odmítnutím této nabídky vyhnuli stejné situaci, která nastala v roce 2008, kdy těsně před uzávěrkou odešel Berbatov do Manchesteru a Tottenham měl poté nedostatek útočníků.


15:28:47 - 01.09.11 - Zzepa - Přestupy - 3670x