To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Yossi: Arsenal, Tottenham nebo Liverpool

Agent Yossiho Benayouna potvrdil, že izraelský reprezentant je na odchodu z Chelsea. Podle všeho jsou ve hře tři kluby, jmenovitě Arsenal, Tottenham a Liverpool.

Yossimu se nepodařilo nastálo proniknout do základní sestavy Blues také vinou zranění a spekulace ohledně jeho odchodu nabraly na obrátkách poté, co se Izraelec rozodl přepustit své číslo 10 nové posile Chelsea, Juanu Matovi. I když se mu v přípravě dařilo, André Villas-Boas jej v úvodních zápasech poslal jen na závěrečných pár minut v zápase se Stoke.

Benayoun na svém Twitteru napsal, že se přiblížil odchodu ze Stamford Bridge a jeho agent oznámil, že se 31letý záložník může připojit k Arsenalu, Tottenhamu nebo Liverpoolu, kterému se dávají největší šance na Yossiho podpis. „Budou to Spurs, Arsenal, nebo Liverpool. Ještě to nevíme,“ řekl Benayounův agent.

Manažer Tottenhamu Harry Redknapp vyjádřil svůj záměr přivést Yossiho na White Hart Lane, kde by mohl spolupracovat s novou akvizicí Spurs, Scottem Parkerem. Ale také Arsenal má o Benayouna velký zájem, protože se stále snaží na posílení své oslabené sestavy.


17:40:56 - 31.08.11 - Zzepa - Přestupy - 2590x