To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 26.8.

Je 19 hodin a my Vám přinášíme další Souhrn dne. Uvnitř mimo jiné můžete zjistit, jaké číslo bude na svém dresu nosit Juan Mata.Mata bude oblékat dres s číslem 10
Nová akvizice Londýnského klubu Juan Mata bude oblékat dres s číslem 10, které až doposud oblékal izraelský reprezentant Yossi Benayoun. Yossi se čísla 10 vzdal v Matův prospěch dobrovolně a za to je mu 23letý Španěl velmi vděčný. Yossi uvedl, že se rozhodl Matovi přepustit jeho oblíbené číslo, zatím co pro něj  to je jen číslo, protože jeho šťastná cifra je 15, které nosí na zádech Florent Malouda. Yossi bude oblékat dres s číslem 30.

Tottenham by odmítl i nabídku ve výši 40 milionů Liber
Luka Modric proseděl zápas Tottenhamu s Manchesterem United jen na tribuně je možné, že se na ní objeví i při jiných zápasech. Ředitel Spurs má totiž podporu majitele klubu, který by raději nechal Modrice sedět na tribuně, než aby jej prodal. Chelsea již za 25letého Chorvata podala tři nabídky a vedení Tottenhamu oznámilo, že by klidně odmítli i další, i kdyby byla v hodnotě 40 milionů Liber.

  
Trenér Wolfsburgu chce Michaela Ballacka
Trenér Vlků z Wolfsburgu, by rád ve svém týmu přivítal zkušeného Michaela Ballacka, který toho zatím Leverkusenu moc neodehrál. Wolfsburg má mladý tým, kterému chybí zkušenosti a navíc by rád Vlky opustil jejich tvůrce hry, Diego. Ballack by měl ve Wolfsburgu jistou základní sestavu, na rozdíl od Leverkusenu. U Vlků by si také vydělal více peněz, než ve svém současném působišti.

Tottenham vyjednává s West Hamem ohledně Scotta Parkera
Manažer West Hamu Sam Allardyce dnes potvrdil, že je v kontaktu s Tottenhamem ohledně tvůrce hry kladivářů Scotta Parkera. Tottenham za něj nabídl 10 milionů Liber a West Ham ji nezamítl a jednání budou pokračovat. Parker ale neočekává, že by se jeho přestup stihl uskutečnit do konce přestupního období.

Bolton odmítl nabídku Arsenalu za Cahilla
Manažer Boltonu Owen Coyle potvrdil, že Wanderers odmítli nabídku Arsenalu za stopera Garyho Cahilla. Nabídka byla ve výši 6 milionů Liber a podle Coylea se ani nepřiblížila sumě, kterou by byl Bolton ochotný přijmout. Cahill je kamenem obrany Boltonu a patří mezi nejlepší stopery Premier League a 6 milionů je za takového hráče opravdu málo.

Barton odchází do Queens Park Rangers
Záložník Newcastelu Joey Barton přestupuje do týmu nováčka soupeře, Queens Park Rangers. Barton byl vložen na přestupní listinu na začátku tohoto měsíce, z důvodu kritizování klubu za malé ambice na přestupovém trhu. Do QPR proto odchází zdarma a svému novému klubu se upsal na následující 4 roky.

Aquilani odchází na hostování do AC Milán
Záložník Liverpoolu Alberto Aquilani, který se doposud nedokázal natrvalo probít do základní sestavy Reds, dnes upsal AC Milán až do roku 2014. Milánský klub si jej navíc po jejím vypršení může odkoupit natrvalo.


19:00:00 - 26.08.11 - Zzepa - Souhrn dne - 3140x