To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Redknapp: Nechci Luku prodat

Harry Redknapp věří, že si udrží Luku Modrice na White Hart Lane přes velký zájem Chelsea. Lodivod Spurs také uznal, že nabídky Blues jsou dobré, ale i přes to jej neprodá.


Chelsea podala v průběhu přestupového období za Modrice dvě nabídky v hodnotách 22 a 27 milionů Liber, ale Tottenham je obě odmítl. Spurs oznámilo, že chorvatský reprezentant není na prodej a sám manažer Kohoutů oznámil, že jej nechce prodat, přestože jej Modric požádal o přestup.

Slyšel jsem, že se Chelsea podat novou nabídku za Juana Matu a proto jsem si myslel, že jejich zájem o Luku opadne. Ale i přes Matův přestup se snaží Luku přivést k nim. Nechceme jejich peníze. Ne že by podávali směšné nabídky, Chelsea podává dobré nabídky, ale my jej prostě nechceme prodat,“ řekl Redknapp Sky Sports.

Modric nenastoupil do prvního utkání Tottenhamu sezóny s Manchesterem United, ve kterém svěřenci Harryho Redknappa prohráli vyskoko 3:0. Podle manažera Spurs Modric nenastoupil z důvodu zranění podkolenní šlachy.

Měl malý problém s podkolenní šlachou. Necítil se na 100 procent, ale nemyslím si, že by to nyní měl v hlavě v pořádku. Je teď trochu zmatený z toho, co chce. Čím dříve skončí přestupové okno, tím lépe pro mne,“ pokračoval Harry.

Tottenham by se rád rozloučil s hráči, kteří nedostávají příliš příležitostí. Jde o Alana Huttona, Davida Bentleyho a Wilsona Palacia. Redknapp by rád zvýšil kvalitu týmu, aby mohl útočit na nejlepší čtyřku, ale ví, že Daniel Levy mu nedovolí utratit více peněz, než může dostat. Klub z White Hart Lane je blízko zisku Adebayora a údajně se také již dohodli s Realem Madrid na přestupu Lassany Diarry za 10 milionů Liber.


08:48:15 - 23.08.11 - Zzepa - Mužstvo - 3509x