To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Redknapp: Snad už dají pokoj

Manažer Tottenhamu Harry Redknapp doufá, že díky přestupu Juana Maty do Chelsea Blues upustí od záměru přivést Luku Modrice na Stamford Bridge.


Valencie včera potvrdila, že se s Chelsea dohodla na přestupu 23letého křídelníka Juana Maty. Jediné, co ještě Matu před uzavřením přestupu čeká, je lékařská prohlídka, kterou by měl podstoupit již dnes. Harry Redknapp doufá, že díky tomuto přestupu upustí od snahy získat 25letého záložníka Tottenhamu, Luku Modrice.

Chelsea získala Matu?“ Řekl Redknapp překvapeně. „To jsem nevěděl. Teď můžu doufat, že to znamená konec tahanic o Modrice.“

Redknapp také potvrdil, že Tottenham také vážně siloval o španělského reprezentanta a přiznal, že ředitel Spurs Daniel Levy si myslel, že jeho přestup může být uzavřen ještě před začátkem Premier League.

Po pravdě, pokoušeli jsme se Matu získat. Asi před třemi týdny jsme s ním byli v přímém kontaktu. Zrovna jsem se vracel z předsezónního zápasu s Brightonem a ředitel mi řekl, že s jeho přestupem to vypadá slibně a věřil, že jej ještě té noci získáme. Evidentně naši nabídku odmítl a nyní se připojil k Blues,“ řekl Harry.

Harry je stále skálopevně rozhodnut, že bude chtít Modrice za každou cenu udržet a prozradil, že Tottenham nabídne chorvatskému reprezentantovi novou smlouvu.

Myslím, že Daniel Levy řekl, že si v průběhu měsíce s Lukou sednou a proberou jeho smlouvu. Aby bylo jasno, chci, aby zůstal. Nyní cítím, že nechce u nás zůstat a proto bychom jej možná měli prodat. Pokud za vás hráči nechtějí hrát, raději je máte prodat a přivést tři, čtyři nové hráče. Jenže Luka je skvělý fotbalista a jak jsem již řekl mnohokrát, nemohl jsem potkat příjemnějšího kluka,“ pokračoval Redknapp.

Tottenham odehraje své první utkání v Premier League proti obhájci titulu Manchesteru United a Redknapp by na Rudé ďábly rád vyrukoval s nejsilnější sestavou. Jenže Luka Modric oznámil, že za Tottenham již nechce nastoupit a dal se do „stávky“. Nikdo si teď nedovolí předvídat, jak celá situace dopadne. Na jedné straně neústupný Levy s Redknappem a na té druhé Luka Modric. Rozhodne to, která strana jako první ustoupí té druhé.


15:29:40 - 22.08.11 - Zzepa - Mužstvo - 3202x