To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 18.8.

Je zde pravidelná rubrika Souhrn dne. Dnes se dozvíte o zdravotních informacích pro sobotní zápas nebo o tom, který hráč odchází z Chelsea na zvláštní hostování.


Romelu Lukaku oficiálně hráčem Chelsea
To, co už bylo více než týden předpokládané se dnes naplnilo. Romelu Lukaku se oficiálně stal hráčem Chelsea. Anderlecht za vychování tohoto talentu inkasoval od Chelsea přiblizně 25 milionů eur, tato zpráva ovšem zcela oficiální není. První rozhovor s Romelem si můžete přečíst ZDE.

Čech zraněný, Mikel může hrát

Jak již jsme informovali, Petr Čech bude chybět tři až čtyři týdny z důvodu zranění koleních vazů. Zítra se rozhodne, zda ho v bráně nahradí Turnbull, nebo Hilário. David Luiz je taktéž stále zraněný, stejně jako dlouhodobě zraněný Essien. Na druhou stranu John Obi Mikel bude připraven, i přes únos jeho otce, odehrát zápas proti West Bromwichi. Romelu Lukaku už má všechny oficiálnosti za sebou a může být zapsán na soupisku, stejně jako Oriol Romeu, který se vrátil z Mistrovství světa do 20 let, ovšem s týmem zatím trénoval jen jednou.

Villas-Boas všeobecně o přestupech

André Villas-Boas se dnes na tiskové konferenci nevěnoval jen zápasu s West Bromwich Albion, ale také všeobecným novinkám ohledně Chelsea. Potvrdil, že Michael Essien by se mohl vrátit o něco dříve, než bylo původních šest měsíců, přesto ještě zřejmě jednoho záložníka nakoupí. Také potvrdil, že nová smlouva Didiera Drogby směřeju správným směrem a absolutně vyvrátil všechny spekulace o tom, že by Nicolas Anelka byl v Chelsea nešťastný.

Nové informace o únosu Mikelova otce

Otec Johna Obiho Mikela, který byl unesen v Mikelově rodné zemi, Nigérii, zhruba před týdnem, se stále pohřešuje. Únosci ovšem již kontaktovali Mikelovu rodinu a za propuštění požadují určitý obnos peněz, o kterém se dříve v médiích mluvilo jako o 90 tisících Eur, ale tato zpráva byla ihned dementována.

Lalkovič na měsíc do Doncasteru

18letý slovenský hráč ve službách Chelsea, Milan Lalkovič, odchází na měsíční hostování do druholigového Doncasteru.


Španělský superpohár pro Barcelonu
Barcelona po první čtyřgólové remíze na Santiago Benabéu doma rozhodla o vítězství ve španělském superpoháru vítězstvím 3:2 nad rivaly z Realu Madrid. Ke konci utkání se navíc strhla hromadná potyčka, která vyústila v několik červených karet a několik následných nevhodných mediálních prohlášení.

Ronaldinho se vrací do reprezentace

Dnes již legenda světového fotbalu, Ronaldinho, se po delší době vrací do brazilské reprezentace. Bývalý hráč PSG, Barcelony, či AC Milánu se po návratu do rodné Brazílie navrátil také do formy a nyní též do brazilské reprezentace pro přátelský zápas proti Ghaně, který se uskuteční v září.

Španělská liga nezačne v plánovaném termínu

Asosiace profesionálních hráčů španělských klubů se nedokázala dohodnout s vedením Španělské ligy ohledně platových podmínek a nadále tak pokračuje stávka. Nyní byly z tohoto důvodu odvolány první dva hrací dny.

19:00:00 - 18.08.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3778x