To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Čechovým cílem je zisk trofeje

Petr Čech věří, že Chelsea dnes dokáže navázat na sérii čistých kont a získat první trofej pod André Villas-Boasem.


Chelsea se dnes střetne se svým rivalem z Premier League Aston Villou ve finále turnaje Barclays Asia Trophy, které začíná ve 14:30. Bránu Blues bude hájit Petr Čech, který se pokusí získat šesté čisté konto Londýnského celku v předsezónní přípravě. Péťa nenastoupil do 4 z 5 přípravných zápasů z důvodu lehčího zranění, dnes by ale podle všeho měl odehrát celých 90 minut.

Trénoval jsem normálně, jediný problém byl, že jsem měl ztuhlý sval v noze, ale trénovat jsem mohl, fyzicky se cítím dobře a zlepšuji se s každou tréninkovou jednotkou,“ vysvětloval Čech. „Nyní je dobré, že jsem zpět a odehraji dnes celý zápas. Je to důležité, protože potřebujete chytit zápasový rytmus a zátěž,“ pokračoval.

Chelsea se do finále probojovala přes domácí celek Kitchee, který přehrála jasně v poměru 4:0. Aston Ville stál v cestě Blackburn, který Birminghamskému klubu podlehl 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil Bent.

Uvidíme. Oba týmy jsou stále v předsezónní přípravě, stále zbývají 2 týdny do začátku ligy. Samozřejmě se zlepšujeme v kombinacích, vytváření si šancí a střílení branek, dalším krokem je se zlepšit ještě více. Jelikož hrajeme proti silnému soupeři, budeme nuceni hrát lépe,“ řekl Big Pete.

Doposud jsme vyhráli všechny zápasy. Je to turnaj, to znamená možnost získat další trofej. Pro týmy je vždy důležité stavět na úspěšných předsezónních přípravách. Je skvělé začít s čistými konty, proti Malajsii a Portsmouthu jsme k vítězství potřebovali jedinou branku. Vše máte jednodušší, když neinkasujete,“ pokračoval Hráč Chelsea roku 2011.

Věříme, že dnes v tomto trendu budeme pokračovat. Máme proti sobě silného soupeře z Premier League, ale věřím, že můžeme pokračovat v dobrém herním projevu. To je náš hlavní cíl, ale ideální by bylo vyhrát,“ zakončil Petr Čech.


12:43:04 - 30.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 2640x