To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 29.7.

Je 29.7., přesně 19:00 a my vám přinášíme tentokrát už standartní Souhrn dne. Dozvíte se například, co si myslí Desailly o Modrićovi, či který hráč Chelsea dal dnes gól.Javier Pastore velmi blízko PSG
Argentinský mladíček, Javier Pastore, který byl velmi úzce spojován s přestupem do Chelsea, je jednou nohou v Paris Saint Germain. „Pastoreho přestup do PSG je akutní. Je to otázka minut. Chceme konečně přestup dokončit, ale závisí to na obou stranách," řekl ředitel Palerma Guglielmo Micciche. Podle všeho se Pastore dohodnul na 5letou smlouvu, kdy bude dostávat 4,5 mil. eur ročně. Přestupová cena je 42 mil. eur.

Villas-Boas zarotuje sestavou
Portugalský trenér Chelsea André Villas-Boas prohlásil, že v posledních dvou zápasech přípravy proti Aston Ville a Rangers zarotuje sestavou a dá každému hráči dostatečný prostor na hřišti.

Desailly si myslí, že Modrić se do Chelsea nehodí
Legenda Chelsea Marcel Desailly se opět vyjádřil k současnosti Chelsea a tentokrát tvrdí, že Luka Modrić, o kterého má Chelsea velký zájem, není hráčem, který tým Andrého Villas-Boase potřebuje. Zároveň si také myslí, že si Villas-Boas nemůže dovolit chyby hned na začátku jeho vlády na Stamford Bridge.

Malajská FA se omlouvá Chelsea a Benayounovi
Národní fotbalová asosiace tohoto asijského státu si stojí za tím, že akce malé skupiny fanoušků na stadionu nereflektují názory všech fanoušků. Toto prohlášení přišlo poté, co si vedení Chelsea nedávno oficiálně stěžovalo na rasistecké chování vůči Yossimu Benayounovi.

Chelsea se dohodla s Barcelonou ohledně Oriola Romeua
Defenzivní záložník vychovaný La Masií, který by mohl zakrát místo zraněného Michaela Essiena, je v současné době v Kolumbii se Španělskou reprezentací do 20 let. Poté si dohodne s vedením Chelsea osobní podmínky smlouvy. 

Tomáš Kalas se gólově prosadil
Talentovaný obránce Chelsea Tomáš Kalas se poprvé na evropském šampionátu do 19 let gólově prosadil. Česká Republika v tuto chvíli vede nad Srbskem v semifinále 3:2, Tomáš Kalas vstřelil 2. gól ČR.


United též projevili zájem o Vuciniće
Zájem o 27letého útočníka AS Řím má nejen Tottenham Hotspur, který je zainteresován do hráče již od začátku přestupového období, ale také nově Manchester United, který zájem projevil až nyní. Agent samotného hráče řekl: „Chatoval jsem si se zástupci Manchesteru United, žádná nabídka ale nepřišla. Anglické kluby mají o něj zájem, ale musel by na sobě ještě zapracovat, aby mohl hrát v základu Manchesteru United." Sám Mirko Vućinić před dvěma lety prohlásil: „Existují kluby, do kterých bych si přál přestoupil. Ale do Tottenhamu? Tam rozhodně ne." Tak uvidíme, jak Mirko od té doby změnil názor.

Fabregas nezařazen do sestavy pro Emirates Cup

Arsene Wenger nezařadil svého prozatím kapitána do soupisky víkendového turnaje Emirates Cup. Údajně kvůli jeho zranění a současné "situaci".
Spoluautor: EQUULUS

19:00:00 - 29.07.11 - Frantiny14 - Souhrn dne - 3476x