To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Ivanovic: Zůstáváme v pohybu

Branislav Ivanovic, který hrál v přípravě utkání proti Portsmouthu, Malajsii, Thajsku a včera proti Kitchee, je pyšný na obranu Chelsea, která ještě neobržela ani jednu branku v nové sezóně.
André Villas-Boas nasazuje 27letého Srba na stopera, kde nahrazuje Alexe, který má malé zranění a Davida Luize, který si užívá volna po reprezentační povinnosti. Ivanovic si na stoperovi vede skvěle, obrana ani jednou v přípravě neinkasovala a tím se Chelsea může pyšnit. Ale i když v obraně nebyl Brano, tak obrana fungovala bez větších problémů.

„V takovýchto zápasech je důležité vidět, jak se stále zlepšujeme a zdokonalujeme. Musíme stále držet naši obrannou lajnu, ale také se pokoušet dělat nějaké výpady a pomáhat v útoku. Myslím, že do nové sezóny jdeme se skvělými zadními vrátky. Jde aspoň vidět, jak tvrdě trénujeme a pracujeme," řekl Brano.

Velmi důležitý hráč v sestavě v minulých dvou sezónách, to je Branislav Ivanovic. Pro fanoušky už není žádná novinka, když Brano po rohových či přímých kopech hlavou zavěšuje míč do brány. Brano ale ani nezapomněl, jak se dávají branky nohou, když v zápase proti Thajskému výběru předvekl ukázkový výpad z pozice stopera, narazil si míč s Joshem McEachranem a chladnokrevně po zemi k tyči zakončil. A o té brance Brano řekl pár slov.

„Byl to hezký gól, který mi dodal hodně sebevědomí. Ale myslím, že to není zase tak podstatné, když obránce vstřílejí góly, raděj to necháme na útočnících. Čekají nás ještě dva přípravné zápasy, které budou pro nás do začátku nové sezóny velmi důležité."

„Tady v Hong Kongu je krásný stadion, krásné hřiště, takže můžeme hrát svůj fotbal. Na ostatních stadionech ten trávník nebyl zrovna nejlepší,"
dodal na závěr Ivanovic.

12:01:03 - 28.07.11 - EQUULUS - Mužstvo - 2595x