To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Chelsea sleduje Adama Johnsona

André Villas-Boas si rozmýšlí, zda podá nabídku Manchesteru City za Adama Johnsona, v rámci jeho záměru obladit záložní řadu Chelsea.


Podle anglického tisku si manažer Chelsea, André Villas-Boas, rozmýšlí, zda bude usilovat o příchod 24letého krajního záložníka Manchesteru City, Adama Johnsona. Johnson přišel do Manchesteru z Middlesbrough za 8 milionů Liber, ale nedokázal se napevno zabydlet v základní sestavě Citizens.

Manažer City, Roberto Mancini, veřejně kritizoval Johnsonův životní styl, na druhou stranu chválil jeho výkony na hřišti. Johnson nastoupil do sedmi z posledních osmi ligových zápasů a pomohl tak City ke konečné třetí příčce, kterou si vybojovali právě v posledních kolech minulého ročníku. Finále FA Cupu ale Johnson strávil jen na lavičce náhradníků.

Blues jsou připraveni otestovat Manciniho odhodlanost si anglického reprezentanta udržet a nenechat jej odejít do klubu, který v následující sezóně bude jedním z největších soupeřů Citizens o celkové prvenství. Villas-Boas je Johnsonův obdivovatel a rád by s jeho pomocí omladil stárnoucí zálohu Chelsea.


15:29:00 - 27.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 3045x