To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Sourhn dne 26.7.

Je 26.7. a Chelseafc.cz Vám přináší rubriku Souhrn dne.

Tomáš Kalas v reprezentaci
Česká fotbalová reprezentace do 19 let dnes odehrála svůj 3 zápas ve skupině. Skupinu vyhrála s počtem 9 bodů a postupoje do semifinále. Dnes hrála české reprezentace s Řeckem a Tomáš Kalas odehrál celé utkání.

Eboué do Galatasaraye?
Emmanuel Eboué by se mohl stěhovat z Emirates Stadium. Galatasaray prý jedná podle anglických médií s obráncem Arsenalu a je na dobré cestě k dohodě. Jeho cena je podle neoficiálních informací čtyři a půl milionu eur.

N'Zogbia na cestě k Aston Ville
Charles N'Zogbia je podle oficiálních informaci na cestě do Aston Villy. Aston Villa prodala své velké hvězdy, jako je Brad Friedel, který přestoupil do Tottenhamu, Ashley Young, který šel k Rudým ďáblůma a Stewart Downing, který přestoupil do Liverpoolu. Cena N’Zogbii je odhadovaná na 9,5 milionu liber. Celý transfer by měl být dotažen do konce týdne.

Sergio Batista opouští Argentinu
Reprezentační komise Argentiny souhlasilo s odstoupení Batisty, které on sám navrhnul. řekl mluvčí svazu Cherquis Bialo. Nový trenér by měl být jmenován do konce srpna.

Marcelo dostal španělské občanství
Brazilský obránce Marcelo dostal španělské občanství. Marcelo tak nebude Realu Madrid zabírat na soupisce místo pro hráče mimo EU.


19:22:37 - 26.07.11 - Kopr - Souhrn dne - 3693x