To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Villas-Boas o McEachranovi

André Villas-Boas po zápase, ve kterém Chelsea zvítězila 4:0, pochválil výkon 18letého středopolaře Joshe McEachrana, ale také bránil svůj tým před výrokem Alexe Fergusona.


Chelsea má v současném kádru 9 hráčů s věkem přes 30 let, ale portugalský manažer tyto hráče brání, protože podle něj stále mohou něco týmu nabídnout a že k úspěchu také mohou pomoci jejich zkušenosti. Na druhou stranu má Villas-Boas ve svém týmu velikou naději anglického fotbalu, Joshe McEachrana.

Mladičký středopolař v posledním zápase Chelsea, kdy Blues zvítězili v poměru 4:0, podal solidní výkon a vysloužil si od svého manažera velikou pochvalu. „Josh je úžasný talent a naděje britského fotbalu do budoucna,“ začal Villas-Boas. „Vše je v jeho hlavě. Skvělé je, že dokáže předvídat problémy díky rychlosti jeho myšlení.“

Proti Malajsii rozdával hodně přihrávek do stran. Včera jsme přihrávali více dopředu, díky čemuž jsme se vícekrát dostali přes obranu soupeře a vytvořili si více příležitostí. Vše, co se nám nepovedlo v Malajsii, se nám podařilo včera. Vstřelili jsme více branek a proto celkový pohled na zápas vypadá pozitivněji.“ dodal mladý Portugalec.

André musel bránit svůj tým před výrokem Alexe Fergusona, že by se Blues měli začít obávat pokročilejšího věku mnoha hráčů sestavy Blues. „Tito hráči mají stále hodně co nabídnout,“ řekl André. „Jen se podívejte na trofeje, které vyhráli a jak byli úspěšní. Chelsea má druhý nebo třetí nejstarší tým v Premier League a musíme respektovat dobu rekonvalscence těchto hráčů. Tím pádem musím najít ideální rovnováhu mezi zkušeností a mládím a zjistit, jakým stylem hry můžeme hrát,“ řekl na závěr André Villas-Boas.


12:00:00 - 25.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 3319x