To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Souhrn dne 23.7.

Kdo další bude hráčem Chelsea? Kdo naopak odcházet nebude? Jak vypadá přetahovaná o Luku Modriće? Unitř Vás čekají odpovědi a další novinky z Chelsea a celého fotbalového světa.

Drogba prodloužil v Chelsea smlouvu
Didier Drogba prodloužil smlouvu v Chelsea o 2 roky až do roku 2013. „Příští sezónu zde na 100% budu. Před několika lety jsem řekl, že na Stamford Bridge zůstanu, než mi skončí smlouva a toto slovo dodržím. Každý přece ví, co k Chelsea cítím a co chci," řekl 33letý kanonýr Chelsea. Příští sezóna bude již osmá, co Drogba hraje za Chelsea.

Oriol Romeu jednou nohou v Chelsea
Oriol Romeu, 19letý mladík z Barcelony, jehož nejčastější post je defenzivní záložník, přestupuje do Chelsea. Už jen stačí, aby hráč odsouhlasil osobní část smlouvy a úspěšně prošel lékařskou prohlídkou a Chelsea může oficiálně ohlásit, že reprezentant Španělska do 20 let je hráčem Chelsea. „Nechci o něm mluvit, protože oficiálně ještě není našim hráčem," řekl André.

Courtois na hostování do Atletika Madrid
‎19letý gólman Thibaut Courtois, který před pár dny přestoupil z Genku do Chelsea, se připojil k Atletiku Madrid na roční hostování. První trénink v hlavním městě Španělska ho čeká již zítra. Gólman Chelsea bude v Atletiku nejspíš dělat jedničku, jelikož David De Gea, který byl minulou sezónu jako první brankář, přestoupil do Manchesteru United.

Chelsea se odmítá vzdát Modriće
I navzdory dvou nabídek, 22 a 27 mil. liber, které byly Tottenhamem odmítnuty, se Chelsea Luky Modriće nevzdává a chce středního záložníka koupit toto léto. Chelsea se chystá nabídku zvednout na více než 30 mil. liber, ale Redknapp na to řekl: „Pokud ho budem prodávat, tak 35 mil. liber nebude rozhodně stačit. Myslím si, že jeho cena o hodně větší. Vážně, my Luku nehodláme prodat." Modrić o Chelsea řekl: „Chelsea je klub, kam všichni hráči touží přestoupit. Je to sen většina hráčů zahrát si zde."

Gourlay: Přivedeme ještě více hráčů
Ron Gourlay, šéf londýnské Chelsea, tvrdí, že Oriol Romeu, který je velmi blízko přestupu, není poslední hráč, který toto léto přijde na Stamford Bridge. Můžeme se tedy těšit na další hráče. Kdo to ale bude? Bude to Luka Modrić?  Nebo Romelu Lukaku? Nechme se překvapit.  „Již z minulých let víme, kdy nakupovat. Pokud trenér cítí, že je zde hráč, který by byl přínosem pro náš tým, tak se do boje o něj zapojíme a snažíme se ho získat," řekl Gourlay.


Tottenham podal nabídku za Vućiniće
Poté, co přešel Bojan z Barcelony do AS Římu, tak Tottenham vycítil šanci získat útočníka Mirka Vućiniće. Hráč Černé Hory byl po dlouhou dobu cílem „Kohoutů" a momentálně je situace taková, že Tottenham nabídl částu ve výši 13 mil. liber. AS Řím při poslední nabídce ale řekl, že za 27letého útočníka chce 17,5 mil. liber. Harry Redknapp by rád přestup uskutečnil již toto léto
.
Třetí nabídka za Fabregase bude podána
Barcelona je připravena v nejbližší době podat celkově třetí nabídku za Cesca Fabregase, kterého Arsenal ne a ne pustit. Klub se rozhodl, že nabídka bude ve výši 33,5 mil. liber. Chtějí tak co nejdříve ukončil tuto dvouletou přetahovanou o kapitána Arsenalu.

Technologie brankové čáry projde testy
FIFA oznámila, že technologie brankové čáry, která má za úkol hlídat, zda míč přešel celým objemem čáru, nebo ne, projde v následujících dnech testem. „Testovat se bude následujícím způsobem. Bude se střílet na prázdnou bránu a nová technologie musí se 100% spolehlivostí zjistit, zda míč přešel, či nepřešel čáru. Také projde testem zařízení, které bude mít u sebe hlavní rozhodčí. Pokud míč přejde čáru, zařízení zavibruje a dá signál, takže rozhodčí bude vědět, zda míč přešel či nepřešel brankovou čáru," řekl jeden z ředitelů FIFY.

19:01:43 - 23.07.11 - EQUULUS - Souhrn dne - 3813x