To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Hilario zachovává chladnou hlavu

Je zde ještě mnoho věcí, o kterých musí André Villas-Boas před nedělním zápasem uvažovat, ale je zde jedna věc, která nového kouče Chelsea těší, jsou tři čistá konta ze tří odehraných zápasů.
Již jsme odehráli tři přípravné zápasy, ve kterých jsme neobrdželi ani jednu branku. Bylo to proti Wycombe Wanderers, Portsmouthu a nedávno proti Malaysianu XI. A to všechno navzdory tomu, že jednička Chelsea, Petr Čech, měl menší zranění a Alex a Daviz Luiz nebyli k dispozici.

Hilario v každém ze zápasů odchytal jeden poločas a vedl si v nich velmi dobře, obzvláště ve Fratton Parku minulou sobotu, kdy ve druhé poločase chytl penaltu. A také za zmínku stojí pohotový zákrok ze čtvrtku na Bukit Jalil Stadium, kdy nohama vyrazil rychlou střelu mimo bránu.

„S tím zákrokem jsem byl spokojený, aspoň jsem ukázal, že jsem v zápase byl," začal 35letý golman, „ale co je víc důležité, je to, že bychom měli střílet víc branek. Ale na druhou stranu to byla pro nás gólmany výzva, abychom lépe chytali a více se na zápas soustředili. Už se těšíme na následující zápas proti výběru z Thajska."

„Všechno jde podle plánu, všichni spolupracujeme jako jeden tým a myslím si, že každý je zatím spokojený.

Stejně jako jeho spoluhráč Didier Drogba, i Hilario cítil, že velkou roli v čtvrtečním zápase hrálo počasí a neobyčejní fanoušci Malajsie."


„Jako gólman máte odpočinek, ale horko je pro všechny stejné. Když na hřišti běháte, tak se vám aspoň dostane do těla čerstvý vzduch, když ale stojíte v bráně, tak je tam neuvěřitelné horko," líčí Hilario čtvrteční zápas.

„Navzdory horku zkušenost ze zápasu byla ohromující, více než 80 tisíc fanouků," usmíval se Hilario. „To jen ukazuje, jakým je Chelsea velkoklubem a kolik fanoušků máme v zahraničí, obzvláště tady v Asii. Je krásný pohled vidět všechny ty lidi, jak mají na sobě dres Chelsea. Potěší to u srdíčka," zakončil Hilario.

10:14:37 - 23.07.11 - EQUULUS - Mužstvo - 3111x