To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Cole chce ukončit kariéru v modrém

Ashley Cole oznámil, že by rád ukončil kariéru ve svém současném působišti, Londýnské Chelsea. Soušasná smlouva mu vyprší v roce 2013.


Jeden z nejlepších levých obránců na světě, Ashley Cole, byl pravidelně spojován s odchodem ze Stamford Bridge. Největší zájem o Angličanovy služby měl Real Madrid v čele s José Mourinhem. Ashley Cole však nemá v úmyslu Stamford Bridge opuštět a tvrdí, že je rozhodnutý ukončit karéru právě v modrém dresu Chelsea a získat do té doby ještě nějakou trofej.

Na konci sezóny jsme byli velmi zklamaní, i když jsme byli blízko, vypadli jsme z bojů o všechny trofeje,“ řekl Ashley. „Věříme, že se nám v nové sezóně podaří něco vyhrát. Chci ukončit kariéru v Chelsea. Mám v sobě ještě mnoho let hraní fotbalu a chci být součástí Chelsea, protože tento klub dokáže nahnat hrůzu všem velkým jménům ve všech úrovních,“ pokračoval.

Ashley Cole, který je samozřejmě s týmem na předsezónní Asijské tour, také vyjádřil podporu svému novému manažerovi André Villas-Boasovi. „Máme mladého manažera, který je tak nějak na stejné vlnové délce jako hráči. Na tým to působí skvěle. Když trénujeme a jsme unavení, André trénink zastaví a přesuneme se k jiným věcem pro okořenění tréninku. Je to dobré a zatím nám to skvěle funguje,“ řekl.


22:20:00 - 20.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 2967x