To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Rozhovor s fanouškem: Filip Daněk

Nová rubrika s názvek Rozhovory s fanoušky je zde. Filip odpověděl správně na otázku, za kterou sezónu a za kolik čistých kont drží Petr Čech rekord v Premier League za jednu sezónu a má tu možnost být na našem webu. Správná odpověd je v sezóně 2004/05 a 24 čistých kont.
 První otázka bude logicky směřovat na André Villas-Boase. Myslíš si, že Chelsea pod tímto mladým trenérem hrát pohledný a hlavně efektivní fotbal a na závěru se budeme radovat ze zisku nejednoho poháru?

Pamatuji si tohoto mladého kouče ještě z dob, kdy postával poblíž Josého Mourinha, když ještě trénoval Chelsea. Neustále od něj získával zkušenosti, zdokonaloval se a až nastal čas, dokázal s Portem vyhrát v minulé sezóně mnoho trofejí. Teď před ním stojí nelehký úkol v roli našeho hlavního manažera. Myslím, že nás všechny fanoušky nezklame a bude Chelsea prezentovat dobrým, útočným a vítězným stylem hry, který nám zaručí tížené trofeje.


Souhlasím a taky v to spolu dalšími tisíci fanoušky věřím. Jak vidíš přestupové období? Samé spekulace, ale kromě příchodu 20letého golmana Courtoise, který stejně zřejmě odejde na hostování, zatím žádný nákup. Máš ty sám nějaké hráče, které by jsi rád viděl od nové sezóny v drese Chelsea?

Když se podívám, jak si vedou v přestupovém období ostatní naši konkurenti,ať už to jsou Manchesterské kluby ,Arsenal či Liverpool a další, tak mě to dost zaráží. Rozhodně by náš kádr měl posílit minimálně o další dva až tři hráče, kteří by do naší hry vnesli ještě další zlepšení. Hodně se spekuluje o příchodu Modriče, tohoto hráče bych rád viděl v našich řadách. Hodně jsem doufal v příchod Neymara, ale ten nejspíš nepřijde.

Je zde ale mnoho mladých hráčů, kteří odešli buď na hostování nebo na stálo pryč z Chelsea. Většinou to bylo do Hamburku. Ať už to byl Bruma, golman Walker, Michael Mancienne a další mladá jména. Co si o tom myslíš? Nebylo by lepší si tyto hráče vychovat, jako to dělá např. Arsenal?


Nelíbilo se mi a nelíbí, že spousta našich mladých, ambiciózních hráčů odchází pryč. Ještě za Ancelottiho jsem doufal, že mladíci budou dostávat více šancí, ale stávalo se tomu jen zřídka. Určitě by nebylo od věci, aby André v následující sezóně zapracoval na prosazení našich mladých hráčů, aby v nich vzbudil důvod neopouštět náš klub. Je to další z přáních co mám, aby se zlepšilo v našem klubu.


To by bylo hezké, kdyby se to stalo. Teď tě poprosím, napiš mi sestavu a rozestavení, které by sis přál, aby Chelsea hrála. A dávej tam jen ty hráče, kteří jsou momentálně v Chelsea + hráče, o které Chelsea projevila zájem.

Určitě bych preferoval rozestavení 4-3-3,které nám svědčí asi nejvíc.V brance samozřejmě Petr Čech. Obrana: zprava Braňo Ivanovič-Luiz-Terry-A.Cole Záloha: tam by rozhodně neměl chybět Frank Lampard a právě zde bych rád viděl i předtím zmiňovaného Luku Modriče a jako defenzivního štíta Johna Obiho Mikela ,jinak bych zde viděl Essiena nebo eventuélně i Benayouna. A útok : zleva Malouda-Torres-Drogba, s tím, že doufám v sehranost dua Drogba a Torres.

Pěkná sestava. Téměř ve všem s tebou souhlasím. Poslední otázka, která bude stejně jako rozestavení a sestava pokládána při těchto rozhovorech s fanoušky,zní: Jak se umístí Chelsea v Premier League a jak dopadneme v Lize Mistrů popřípadně v FA Cupu?


Pokud si udržíme formu po čas většiny nebo celé sezóny,tak bych rád viděl naše borce radovat se z co největšího počtu trofejí. Ale co se týče FA Cupu a Ligy Mistrů,tak bych si konečně přál vidět zvedat Johna Terryho ušatou trofej pro vítěze Ligy Mistrů,takže bych to viděl na celkové prvenství. A u FA Cupu očekávám taktéž průchod soutěží až o boje o celkové prvenství,bude záležet na okolnostech a hráčích samotných.Chcete i Vy být na našem webu a být slavnější? Odpovězte správně a co nejrychleji na otázky, které budou v náhodném čase a náhodném dni pokládány na Facebooku a i Vy si zakusíte, jak se asi cítí slavní.

21:00:35 - 20.07.11 - EQUULUS - Chelseafc.cz - 4174x