To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Sturridge chce zůstat na Stamford Bridge

Daniel Sturridge nechce odejít nikam na hostování a je rozhodnutý přesvědčit André Villas-Boas o svých schopnostech a bojovat o místo v základní sestavě.


Daniel Sturridge, 21letý útočník a člen anglické reprezentace do 21let na nedávném Mistrovství Evropy, strávil druhou část sezóny na hostování v Boltonu pod Owenem Coylem, kde vsítil 8 branek v 12 zápasek. Trochu s nadsázkou se dá říci, že na jaře byl úspěšnější než celý útok Chelsea.

Owen Coyle projevil velký zájem si v Boltonu Sturridge ponechat, mladý Angličan ale rozhodl vrátit se na Stamford Bridge, kde bude muset svádět boj o základní sestavu s Drogbou, Torresem, Maloudou, Kalouem i Anelkou, protože to nyní vypadá, že André Villas-Boas si bude chtít udržet všechny dříve zmíněné hráče i pro příští sezónu. Sturridge s André Villas-Boasem doposud detailně nerozebral svou roli pro příští sezónu a André řekl, že co se Danielem bude dále, si musí rozmyslet po skončení Asijské tour. Když se novináři zeptali Sturridge, zda se cítí jako hráč Chelsea, odpověděl: „Bez pochyby.“

Jsem zde na předsezónním tréninku a vyhlížím začátek nové sezóny, ve které všem ukáži, čeho jsem schopný.“ Řekl Daniel, z jehož projevu je jasně vidět, že chce novému manažerovi ukázat, že góly střílet umí. „V každém jiném týmu na světě je to stejné. Každý útočník si musí vybojovat svou pozici a tady v Chelsea tomu není jinak. Je to věc, na kterou musí být každý útočník připravený. V žádném klubu nemáte nic jistého,“ pokračoval.

Nezáleží na tom, zda jste hvězda nebo ne, musíte svého manažera přesvědčit, že na to máte. Každá sezóna je nová, minulost je minulost. Proto si myslím, že každý o svou pozici musí bojovat,“  dodal.


14:45:00 - 20.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 3310x