To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Lampard o poměrech pod Villas-Boasem

Záložník Chelsea Frank Lampard při jednom z rohovorů ujistil fanoušky, že André Villas-Boas nebude mít s respektem v kabině žádný problém a že jeho věk nehraje žádnou roli.


Frank Lampard, který je jen o 8 měsíců mladší než jeho nový manažer, je v současné době již druhý den v Asii, kde s týmem pokračuje v přípravě na nadcházející sezónu. Po jmenování André Villas-Boase manažerem Chelsea, si mnoho lidí pokládalo otázku, zda si tak mladý manažer dokáže získat respekt u všech hráčů, přičemž někteří mají stejně let jako on, či dokonce více. Zatím to vypadá, že André Villas-Boas nemá s hráči žádné problémy.

Fakt, že André je mladý, je zcela od věci,“ řekl Frankie. „V porovnání s minulým rokem, André vnesl do kabiny příjemné osvěžení, nový styl a nové tréninkové metody. Důležitá je jeho kvalita. Tu prokázal již během jeho působení v Portu a víme, že jeho představy jsou stejné, jaké jsme měli v Chelsea i před tím,“ pokračoval.

Tréninky pod Andrém jsou trochu odlišné od těch, na které jsme byli zvyklí z dřívějška. Stejně jako nyní byly tréninky svižné a intensivní, ale chyběla na nich část, ve které bychom mohli relaxovat nebo se trochu flákat,“ řekl Lampard

Pro Andrého je důležitá disciplína a některá pravidla. Neurčil jich mnoho, ale očekává od nás, že je budeme dodržovat, anichž by nám to musel říkat. V sestavě má skvělou partu,“ řekl dirigent zálohy Blues s číslem 8 na zádech.


11:15:00 - 19.07.11 - Zzepa - Mužstvo - 2950x